Pristatyta Misijų mėnesiui skirta interneto svetainė

Sparčiai artėja 2019 m. spalis, popiežiaus Pranciškaus paskelbtas Ypatinguoju misijų mėnesiu. Popiežius trokšta, kad tai taptų proga pagyvinti viso pasaulio Katalikų Bažnyčios misionierišką ir evangelizacinę dvasią.

Ruošdamasi šiam įvykiui, Lietuvos nacionalinė misijų tarnyba sukūrė interneto svetainę misijos.katalikai.lt, kurioje galima rasti įvairios medžiagos, padėsiančios pasiruošti Ypatingajam misijų mėnesiui.

Ši svetainė bus nuolat papildoma nauja medžiaga. Jau dabar joje talpinami liudijimai apie svarbius Bažnyčios misionierius, misionieriški filmai lietuvių kalba, oficialus Ypatingojo misijų mėnesio video pristatymas, paruoštas Šventojo Sosto. Lietuvos nacionalinės misijų tarnybos direktorius kun. Alessandro Barelli SDB sakė tikįs, jog ši svetainė bus naudinga visiems, kurie nori pagilinti žinias apie Katalikų Bažnyčios misijas ir misijų dvasingumą.

Katalikų Bažnyčia atsirado iš Jėzaus Kristaus troškimo plėsti ją iki žemės pakraščių. Jau nuo pirmojo amžiaus vyrai ir moterys skleidė Gerąją Naujieną, Jėzaus gelbstinčią žinią, nepaisydami rasės, kalbos ar tautybių skirtumų.  Jie patys priėmė krikštą ir perdavė tą džiaugsmą kitiems. Iš čia kyla Ypatingojo misijų mėnesio šūkis: Pakrikštyti ir siunčiami – Kristaus Bažnyčios misija pasaulyje. Kiekvienas žmogus yra kviečiamas į Išganymą ir Bažnyčia skleidžia šią žinią per savo narius.

Ateinančiais mėnesiais kviečiame ne kartą apsilankyti interneto svetainėje misijos.katalikai.lt.

Popiežiaus Pranciškaus žinia Pasaulinės misijų dienos proga, 2019

Lietuvos nacionalinės misijų tarnybos informacija