Vilniaus kunigų seminarija laukia kandidatų

Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija skelbia 2019 m. kandidatų dokumentų priėmimo ir stojamųjų egzaminų datas. Kandidatai su reikalingais dokumentais laukiami seminarijoje liepos 22–26 d. (10–17 val.), o stojamieji egzaminai vyks liepos 30 d.

Reikalingų dokumentų sąrašas ČIA.

„Jėzus ir šiandien kviečia darbininkus į savo vynuogyną! Kviečia, kad bendradarbiautume su Juo, kad pirma Jo eitume į visus miestus bei vietoves, kur Jis pats ketina vykti (plg. Lk 10,1). Jei savo širdies gelmėje jauti šį kvietimą, raginame drąsiai ir ryžtingai atsiliepti į jį ir žengti kunigiško pašaukimo keliu!“ – skelbia seminarijos bendruomenė.

Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija priima vyriškos lyties jaunuolius, turinčius vidurinį išsilavinimą, jaučiančius pašaukimą kunigystei ir norinčius savo gyvenimą pašvęsti kunigo tarnystei Vilniaus, Kaišiadorių ir Panevėžio vyskupijose. Pageidautina, kad kandidatai būtų kilę iš šių vyskupijų teritorijos arba bent laikinai jose gyvenantys. Iš kitų Lietuvos vietų kilę kandidatai turėtų atitinkamai kreiptis į Kauno arba Telšių seminarijas. Jei kandidatas iš kitur vis dėlto norėtų studijuoti Vilniaus seminarijoje, jis turi motyvuoti savo pasirinkimą.

Daugiau informacijos ieškokite www.seminarija.lt ir feisbuke.