Vilniuje vyksiančiame forume susitiks tie, kuriems rūpi jaunimas ir jo sielovada

Kovo mėn. 4–5 dienomis Vilniuje vyks vienuoliktas Jaunimo sielovados forumas, skirtas jaunimo sielovados bendradarbiams. Dalyvauti kviečiami su jaunimu dirbantys parapijų, bendruomenių ir organizacijų atstovai, įvairių disciplinų mokytojai, jaunimo lyderiai, jaunimu besidomintys asmenys. Registracija į forumą vyksta iki vasario 28 d. (registracijos forma).

Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius, atsakingas už jaunimo pastoraciją, kviečia: „Mielieji, Jaunimo sielovados forumas – tai puiki galimybė sutikti įdomių žmonių, pasidalinti patirtimi ir išgyventi iš bendrystės kylantį džiaugsmą. Nieko nėra prasmingiau, kaip dalintis tikėjimu ir būti kitų liudijimo sustiprintais. Dangiškos šventojo Kazimiero globos apkabinti su pasitikėjimu žengiame į ateitį, kuri prasideda dabartyje. Kviečiu atvykti į Vilnių ir dalyvauti Jaunimo sielovados forume“.

Organizatorių vaizdo kvietimas

Jaunimo sielovados forume siekiama aptarti darbo su jaunimu patirtį bei žvelgti į perspektyvas. Kartu su lektoriais analizuojamos jaunimo sielovados tendencijos bei aktualijos, ieškoma naujų veikimo būdų. Forumas taip pat yra padėka Bažnyčios vardu dirbantiems su jaunimu, pastiprinimas tolimesnei tarnystei, – sakoma Lietuvos jaunimo pastoracijos centro pranešime.

Šių metų jaunimo sielovados forumo pagrindiniai pranešėjai: dominikonas brolis Pijus Eglinas ir brolis Mišelis iš Tiberiados bendruomenės. Programoje taip pat šventos Mišios, minint Lietuvos globėjo šv. Kazimiero iškilmę bei vakaro koncertas. Šeštadienio programoje maldos rytas ir aštuoniolika skirtingų teminių konferencijų.

Detalesnę programą bei registracijos formą galite rasti čia.

Data: 2022 m. kovo mėn. 4–5 d.
Vieta: Vilnius
Pradžia: penktadienį 11 val. Pabaiga: šeštadienį 17 val.
Registracija iki vasario 20 d. 17 val.

Jaunimo sielovados forumo organizatoriai kviečia: išlikti jautriais Dievo balsui bei ištikimais savo pašaukimui; išlikti panašiais į šv. Kazimierą ir susitikti jo globojamame Jaunimo sielovados forume.

Pagal Lietuvos jaunimo pastoracijos centro informaciją