Seminarijoje Vilniuje – pašaukimų savaitgalis vyrams

Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos nuotrauka

Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija vasario 25–27 dienomis organizuoja pašaukimų savaitgalį abiturientams, studentams ir vyrams iki 35 metų, ieškantiems savo pašaukimo.

Šis savaitgalis – tai gera proga susipažinti su kunigiškuoju pašaukimu ir pasiruošimu kunigystei, galimybė pabūti su Dievu ir pamąstyti, kokiu gyvenimo keliu Jis kviečia eiti. Dalyviai tris dienas gyvens seminarijos ritmu, jiems bus parengta atskira programa, kurią ves kunigų seminarijos vadovai ir klierikai.

Programa prasidės vasario 25 dieną, penktadienį, 18 val. ir baigsis vasario 27 dieną, sekmadienį, apie 11 val. Savaitgalio metu dalyvių laukia kun. Ričardo Doveikos liudijimas apie kunigišką pašaukimą, seminaristų ir seminarijos vadovybės konferencijos, bendros maldos su seminarijos bendruomene (šv. Mišios, brevijoriaus maldos, rožinio slėpinių apmąstymas, Švenčiausiojo Sakramento adoracija).

Marijos radijo laidoje apie artėjantį pašaukimų savaitgalį pasakojo seminarijos vicerektorius kun. Mindaugas Bernotavičius ir seminaristai Edvardas, Zenonas ir Mantas. Laidos įrašas čia.

Pašaukimų savaitgalis vyks Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijoje (Kalvarijų g. 325, Vilnius).

Registracija ir daugiau informacijos: tel. (8-5) 2701602 arba el. paštu rastine@vks.lcn.lt.

Daugiau apie seminarijos veiklą ir seminaristų gyvenimą: www.seminarija.lt,  seminarijos feisbuko paskyroje ir instagram paskyroje.