Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija kviečia į pašaukimų savaitgalį

Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos nuotrauka

Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija vasario 21–23 dienomis organizuoja pašaukimų savaitgalį abiturientams, studentams ir vyrams iki 35 metų, ieškantiems savo pašaukimo.

Šis savaitgalis – tai gera proga susipažinti su kunigiškuoju pašaukimu ir pasiruošimu kunigystei. Dalyviai tris dienas gyvens seminarijos ritmu, jiems bus parengta atskira programa, kurią ves kunigų seminarijos vadovai ir klierikai.

Dalyvių laukiama atvykstant penktadienį, vasario 21 d., iki 18 val. Programa prasidės vakarine malda kartu su seminaristais. Po vakarienės ir trumpo įvado dalyviai išgirs kardinolo Audrio Juozo Bačkio liudijimą apie savo pašaukimą, kardinolas atsakys į dalyvių klausimus.

Antrąją rekolekcijų dieną dalyviai bus supažindinti su seminarija, seminaristų gyvenimu ir pasiruošimo kunigystei aspektais, klausysis konferencijų apie kunigo pašaukimą ir tapatybę bei diskutuos šiomis temomis, melsis Rožinio maldą, švęs Eucharistiją, o dieną užbaigs kartu su seminarijos bendruomene Švenčiausiojo Sakramento adoracijoje.

Pašaukimų savaitgalio programa baigsis sekmadienio pietumis.

Pašaukimų savaitgalis vyks Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijoje (Kalvarijų g. 325, Vilnius).

Registracija ir daugiau informacijos: tel. (8-5) 2701602 arba el. paštu rastine@vks.lcn.lt.

Daugiau apie seminarijos veiklą ir seminaristų gyvenimą: www.seminarija.lt ir seminarijos feisbuko paskyroje.