Vilniaus piligrimų centre – pokalbiai apie krikščionišką Vilnių: miestas, kurio dangų remia bokštai

Balandžio 2 d., antradienį, 18.30 val. Vilniaus piligrimų centre (Dominikonų g. 6) rengiamas susitikimas apie piligrimystę krikščioniško Vilniaus keliais. Renginio tikslas – daugiau supažindinti su krikščionišku Vilniumi, skatinti piligrimystę po miestą, padėti pažinti kultūrinio ir religinio paveldo objektus, skatinti domėtis miesto istorija.

Susitikime dalyvaus knygos apie krikščionišką Vilnių autorė, meno ir bažnyčios istorikė, LR nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė prie UNESCO dr. Irena Vaišvilaitė, Bažnytinio paveldo muziejaus direktorė, menotyrininkė dr. Sigita Maslauskaitė-Mažylienė ir Savaitgalio ekskursijas organizuojanti, 2017 m. svetingiausia Vilniaus gide pripažinta Gabija Lunevičiūtė.

Susitikimo metu pašnekovės dalinsis mintimis apie tai, kas Vilnių daro savitą, kokie svarbiausi religiniai objektai formuoja miesto veidą, kurie iš jų ypač verti piligrimų ar pačių vilniečių dėmesio, kaip šiandien žmonės atranda Vilnių. Bus prisimintos nepelnytai pamirštos miesto vietos.

Tikimasi, kad šis susitikimas įkvėps pasidomėti dėl žinių stokos kartais nebyliomis tampančiomis miesto gatvėmis ir paskatins atskleisti visapusiškesnį Vilniaus grožį.

Daugiau informacijos Vilniaus piligrimų centro facebook puslapyje