Šv. Kazimiero statulėlės ir teksto apie šventąjį konkursas

Vilniaus Katedros parapija ir „Magnificat vaikams“ kviečia džiugiai paminėti Lietuvos ir jos jaunimo globėjo šventojo Kazimiero šventę ir skelbia šventojo Kazimiero statulėlės arba teksto tema „Jei šv. Kazimieras gyventų mūsų laikais“ konkursą.

„Kaip manai, jei karalaitis Kazimieras gyventų mūsų laikais, kokia būtų jo diena, ką jis veiktų, kas jam patiktų, o kas ne? Jei mėgsti svajoti ir kurti – būtinai sudalyvauk konkurse! Svarbiausia, kad sukurtoje statulėlėje ar tekste atsiskleistų mūsų laikų aktualijos ir įvykiai. Gal net tu pats gali susitikti su šv. Kazimieru, pasivaikščioti parke ir papasakoti apie ką kalbėjotės? Konkurso tikslas – pakviesti tave asmeniškai kuo artimiau susipažinti su šv. Kazimieru, Lietuvos globėju.“ – skelbia organizatoriai.

Reikalavimai:

  1. Statulėlė turi būti trimatė (t. y., turėti ilgį, plotį ir aukštį), pagaminta iš žmonėms ir aplinkai nepavojingų bei negendančių medžiagų – molio, popieriaus, šiaudų, audinių, medienos, plastilino, modelino, etc.
  2. Teksto apimtis nuo 1 iki 4 psl., žanras pasirinktinai: esė, dialogas, etiudas, memuarai, malda, poezija, laiškas, legenda… . Tekstas turi būti rinktas kompiuteriu.
  3. Kūrėjų amžius neribojamas, gali būti individualus, grupinis ar šeimyninis darbas.
  4. Kūrinius reikia pristatyti iki vasario 14 dienos.  Tekstus prašome  atsiųsti el. paštu: parapija@katedra.lt. Statulėles prašome atnešti į Vilniaus arkikatedros raštinę (darbo dienomis ir šeštadieniais: 7.30—9.00 ir 15.30—19.00 val., sekmadieniais po kiekvienų šv. Mišių) arba atsiųsti adresu: Tilto g. 1A, 01101 Vilnius. Parašykite autoriaus vardą, pavardę, amžių, gyvenamąją vietą ir kontaktus. Pasiteirauti apie konkursą galite telefonu  8 688 18795.

Statulėlės bus eksponuojamos Vilniaus arkikatedros šv. Vladislovo koplyčioje nuo vasario 16 d.  iki kovo 11 d. Nugalėtojai  bus apdovanojami  kovo  8 d., o nugalėję tekstai bus spausdinami „Magnificat Vaikams“ žurnaliukuose.

Šventasis Kazimierai, melski už mus!

Vilniaus arkikatedra bazilikos ir „Magnificat vaikams“ informacija

Daugiau informacijos ir renginio plakatas