Šv. Faustinos namelyje – br. Dismas CSJ kalbėjo apie gailestingumą ir pašaukimą

Gegužės 21 d. Šv. Faustinos namelyje br. Dismas CSJ skaitė paskaitą apie Dievo gailestingumą „Palaidūno sūnaus sugrįžimas“. Paskaitoje šv. Jono kongregacijos vienuolis dalijosi mintimis apie savo pašaukimą bei vienuolinio gyvenimo patirtį.

Paskaitoje kalbėta apie Dievo gailestingumą kaip esminę dievišką savybę ir dalintasi, kaip šis gailestingumas skleidžiasi vienuolinio pašaukimo kelyje. Vakaro dalyviai turėjo progos ne tik paklausyti br. Dismo CSJ, bet ir užduoti rūpimus klausimus. Į Šv. Faustinos namelį susirinkusius pasauliečius ypač domino, kas paskatina rinktis vienuolio kelią ir kokių įžadų laikytis sunkiausia. Br. Dismas CSJ patikino – kai iš tiesų tiki, Dievas padeda laikytis net pačių sunkiausių įžadų. Trečioje renginio dalyje susirinkusieji meldėsi prie šv. Faustinos ir pal. kun. M. Sopočkos relikvijų. Vakaro pabaigoje norintieji priėmė br. Dismo CSJ palaiminimą.

Šv. Faustinos namelį (V. Grybo g. 29A, Vilnius) galima aplankyti kasdien nuo 10 val. iki 17 val. Ypač kviečiame kalbėti Dievo Gailestingumo vainikėlį prie Šv. Faustinos ir pal. kun. M. Sopočkos relikvijų kasdien 15 val.

Tikinčiųjų pamėgtąjį Dievo Gailestingumo vainikėlį ses. Faustinai apsireiškęs Jėzus padiktavo 1935 m. rugsėjo 13–14 d. mediniame namelyje Antakalnyje, Vilniuje, kuriame su savo kongregacijos seserimis gyveno ses. Faustina.