„Sostinės dienose“ – koncertas laukiantiems Popiežiaus

Rugsėjo 1 d., šeštadienį, Vilniaus festivalyje „Sostinės dienos“ numatytas išskirtinis koncertas „Džiaukitės viltyje“. Jis vyks ypač laukiamo Vilniaus miesto svečio – popiežiaus Pranciškaus – atvykimo proga.

Koncerto vedėjo, pasirengimo popiežiaus vizitui Vilniuje koordinatoriaus kun. Ričardo Doveikos teigimu, toks koncerto pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Šio vizito Lietuvoje šūkis „Kristus Jėzus – mūsų viltis“, todėl renginio metu tikimasi skleisti ir priminti aktualią vilties žinią, apie kurią ne kartą kalbėjo Šventasis Tėvas.

„Viltis – tai didžiausia vertybė, kurios dabar mums visiems labai reikia. Tai jėga, kuri atgaivina bendrystę, tai ugnis, kuri išdegina nesusipratimus, tai malonė, kuri leidžia pasitikėti, tai dovana, su kuria keliaujame pirmyn atrasdami bendrakeleivius“, – teigia koncerto iniciatorius ir vedėjas kun. R. Doveika.

Renginio metu scenoje pasirodys Jazzu, Merūnas, Saulius Urbonavičius (Samas) su grupe Bix, Donatas Montvydas. Atlikėjai džiugiai sutiko dalyvauti koncerte ir tuo prisidėti laukiant popiežiaus Pranciškaus atvykimo. Jų buvo prašyta patiems parinkti kūrinius iš savo repertuaro, todėl jų pasirodymai primins daugelį temų, kurias gvildena  popiežius.

Klausytojai turės galimybę ne tik mėgautis atlikėjų dainomis, bet ir giliau permąstyti vilties temą. Intarpuose tarp dalyvių pasirodymų bus skaitomos popiežiaus Pranciškaus mintys apie viltį.

„Mūsų viltis nėra tik sąvoka, tai ne emocija, ne mobilusis telefonas, tai nėra turtų sankaupa! Mūsų viltis yra Asmuo, tai Viešpats Jėzus, kurį pažįstame gyvą, esantį mumyse ir mūsų broliuose, nes Kristus prisikėlė“, – teigia popiežius Pranciškus.

Festivalio „Sostinės dienų“ dalyviai, vilniečiai ir miesto svečiai į koncertą „Popiežiaus Pranciškaus belaukiant – džiaukitės viltyje“ kviečiami jau šį šeštadienį, rugsėjo 1 d., 16 val. Koncertas vyks Gedimino pr. scenoje šalia V. Kudirkos aikštės.

LVK pasiruošimo popiežiaus vizitui komiteto informacija