Pašvęstųjų diena Vilniaus arkivyskupijoje

Pašvęstojo gyvenimo metų vasario antrąją dieną Vilniaus arkivyskupijos broliai ir seserys vienuoliai, evangelinio gyvenimo bendruomenių atstovai ir visi, kurie Bažnyčioje vadinami pašvęstaisiais, gausiai susirinko į Domus Maria svečių namus.

Susirinkusiems kalbėjo brolis Francois BOURGOIS (Tiberiados bendruomenė). Brolis dalinosi unikalia patirtimi iš misijos Afrikoje, džiaugsmu priklausyti Kristui ir giliu paprastumu, kuris žadina pasaulį. „Paprastumą, kylantį iš neturto, iš tikro stygiaus, suvokiame kaip pasitikėjimą Dievu. Šis pasitikėjimas atveria Dievui galimybę veikti mūsų gyvenime“, – sakė pranešėjas.

Po mokymo pašvęstieji broliai ir seserys, kiekvienas asmeniškai, visiems metams įsipareigojo malda lydėti Vilniaus arkivyskupijos kunigus.

Džiugioje agapėje pašvęstieji dalinosi puodeliu kavos bei paprasto buvimo kartu dovana. Vėliau kartu su šv. Teresės bažnyčios bendruomene šventė Mišias.

Šventų Mišių liturgijai vadovavo kunigas Gintaras VITKUS SJ. Pamokslavo svečias kunigas Severin LEITNER SJ. „Samuelis ir Ona, du Dievo pažado žmonės, mokantys mus su viltimi laukti Dievo Karalystės – Jėzaus Mesijo“, – viltingai homiliją baigė tėvas Severin.

Ses. Viktorija Voidogaitė CC

Informacija iš www.facebook.com/vienuoliai/