Laidoje „Šventadienio mintys“ – keliaujantys maldininkai vyrai

Žodis „piligrimas“ reiškia keliaujantį maldininką. Ir nors šiandien kelionės į šventąsias vietas nėra tokios pavojingos kaip senaisiais laikais, tačiau kiekvienas pasiryžimas kęsti nepatogumus vardan tikslo – šventosios vietos aplankymo – suteikia prasmę ir atsako į daugelį klausimų.

Piligriminis vyrų žygis į Trakus šiemet vyko jau trečią kartą ir jame dalyvavo rekordinis skaičius maldininkų. Drauge su žygio dalyviais laidos kūrybinė grupė aplankė Paluknį, Senuosius Trakus ir pasitiko vyrus Trakuose. Kodėl jie leidosi į šią nelengvą kelionę lietui lyjant, kokias intencijas nešėsi ir kuo vyrų žygis skiriasi nuo įprastų maldingų kelionių? Laidoje išgirsime aštuonių vyrų liudijimus, kiekvienas pasakojimas tarsi maža istorija apie išbandymus, vyrų pamaldumą ir gaunamas malones.

Sekmadienio Evangelija mums primena sūnaus palaidūno sugrįžimą. Kartais turime leistis į kelionę, kad sugrįžtume pasikeitę ir atradę svarbiausius dalykus.

Laidą „Šventadienio mintys“ kviečiame žiūrėti kovo 31 d., sekmadienį, 7.00 val. per LRT televiziją ir 15.35 val. per LRT plius.