Kviečiame savanoriauti Gailestingumo kongrese

Pradedama savanorių registracija Nacionaliniam gailestingumo kongresui, kuris vyks gegužės 6-8 dienomis. Šiais popiežiaus Pranciškaus paskelbtais Jubiliejiniais gailestingumo metais tai bus vienintelis bendras renginys, kuriame susirinks tikintieji iš visos Lietuvos. Siekiama, kad kongresas kiekvienam dalyviui taptų impulsu autentiškai išgyventi Gailestingumo jubiliejų asmeniškai ir bendruomenėje.

Savanoriais registruojami asmenys nuo 16 metų, mielai laukiami ir aktyvūs vidutinio ar vyresnio amžiaus žmonės. Balandžio 16-17 dienomis Vilniuje vyks savanorių pirmasis susitikimas, o tarnystė kongrese truks gegužės 4-8 dienomis. Organizatoriai pasirūpins savanorių maitinimu ir nakvyne.

„Kviečiame tapti reikšminga šio visai Bažnyčiai Lietuvoje svarbaus renginio dalimi ir prisidėti prie jo tikslų siekimo!“ – ragina kongreso rengėjai. Savanoriais kviečiami tapti tie, kurie yra pasiryžę daryti gailestingumo darbus kongreso dalyviams-piligrimams ir nori prisidėti savo talentais bei jėgomis.

Popiežius Pranciškus yra sakęs: „Gailestingumas yra galia, prabudinanti mus naujam gyvenimui ir įkvepianti drąsos su viltimi žvelgti į ateitį.“ Tegul Gailestingumo kongreso savanoriai bus tie žmonės, kurie liudija patirtą gailestingumą ir padeda kitiems jį patirti – prabusti gyvenimui!

  • Kas gali būti savanoriu? Visi norintys ir galintys dalintis tarnystės džiaugsmu su kitais yra kviečiami prisidėti prie kongreso įgyvendinimo. Savanorių amžius – nuo 16 m. iki …
  • Kiek laiko truks savanorystė? Savanoriai atvyksta ir pradeda ruoštis kongresui gegužės 4 d., išvyksta sekmadienio vakare (gegužės 8 d.). Mums labai svarbu, kad galėtumėte dalyvauti visomis dienomis ir būtumėte pasiruošę padirbėti.
  • Kur gyvensiu ir ką valgysiu? Pačiam tuo rūpintis nereikės, visi savanoriai bus sotūs ir apnakvindinti. O jeigu esi vilnietis, jei tik gali, prašysime Tavęs priimti iš kito miesto atvykstantį savanorį pas save į svečius. Tai puiki proga parodyti svetingumą ir artimiau susipažinti.
  • Kaip užsiregistruoti? Būtina užpildyti savanorio registracijos anketą (nuoroda skelbiama kongresas.lt ir www.vilnensis.lt puslapiuose). Registracija vyks iki balandžio 4 d. arba bus sustabdyta užsiregistravus reikiamam savanorių skaičiui. Nelauk „paskutinės minutės bilieto“, registruokis dabar!
  • Kur gauti daugiau informacijos?  El. paštu savanoryste@gmail.com arba telefonu +370 639 76 113.
  • Ką dar reikėtų žinoti? Prieš kongresą, balandžio 16-17 d., Vilniuje vyks savanorių mokymai. Šis savaitgalis skirtas išskirtinai savanoriams – tai bus svarbi dvasinio pasiruošimo dalis bei galimybė susipažinti vieniems su kitais ir kongreso programa.

Daugiau informacijos: savanoryste@gmail.com, tel. +370 639 76 113.

Daugiau apie kongresą: http://www.kongresas.lt (netrukus pasirodys ir renginiui skirtas tinklalapis)