Leidiniai, lydintys kelionėje su Šventuoju Raštu

Leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“ vasarą kviečia savo skaitytojus į maldos kelionę su Šventuoju Raštu – „Irkis į gilumą“ (Lk 5, 4). Šios iniciatyvos tikslas – kviesti žmones stabtelti, nurimti, įsiklausyti, ką Dievas kalba asmeniškai jums. Leidykla siūlo geresnėmis kainomis įsigyti knygas: K. A. Schultz „Kaip melstis su Biblija“, S. Fausti „Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė“, J.-L. Ska „Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko“. Minimos knygos skaitytojui gali tapti tarsi kelionių gidas, padedantis, paaiškinantis, padrąsinantis.

Vasaros metu skaitytojai šiuos leidinius kviečiami įsigyti su 50 proc. nuolaida leidyklos knygynuose „Katalikų pasaulis“ Vilniuje, Šventaragio g. 4, tel. 8 5 212 40 57, ir Pranciškonų g. 3/6, tel. 8 5 262 05 72.

Birželio mėnesio knyga – K. A. Schultz „Kaip melstis su Biblija“.

Kad Šv. Raštas mums prakalbėtų, turime nuosekliai praktikuoti tradicinę vienuolių maldos formą – lectio divina. Šios knygos privalumas yra tas, kad autorius suprantamai, tarsi mažais žingsneliais veda į gilią maldą, kurią sudaro Šventojo Rašto skaitymas, apmąstymai, malda ir kontempliacija. Praktikuodami šį maldos būdą mes ne tik kalbame Dievui, bet ir mokomės išgirsti, ką Jis per Šventąjį Raštą kalba asmeniškai mums.

Liepos mėnesio knyga – S. Fausti „Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė“.

Knyga rekomenduojama tiek asmeninei maldai, tiek maldai grupelėse. Šios knygos išskirtinis bruožas – raginimas skaityti lėtai ir įdėmiai, kaskart išgyvenant vis artimesnį santykį su Dievu. Tai gausi paaiškinimų, įžvalgų ir asmeninių atradimų knyga, nuosekliai vedanti per visą Evangeliją pagal Morkų. Iš tiesų, Jėzaus kvietimas „Irkis į gilumą“ (Lk 5, 4) ir ragina kiekvieną iš mūsų labiau atsiverti Dievui per Žodį.

Rugpjūčio mėnesio knyga – J.-L. Ska „Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko“.

Senojo Testamento tekstai nėra lengvai suprantami. Neturint žinių ir reikiamo pasiruošimo, sudėtinga iki galo suvokti Senojo Testamento tekstus ir jų prasmę. Todėl autorius nuosekliai, kiekvienam suprantama kalba detaliai supažindina su Senojo Testamento knygomis, atskleidžia istorinį ir kultūrinį jų kontekstą. Tai nuostabių atradimų kelionė kiekvienam, kuris pasiryš ir atsilieps į Jėzaus kvietimą – „Irkis į gilumą“ (Lk 5, 4).

 

„Katalikų pasaulio leidiniai“ yra didžiausia katalikiška leidykla Lietuvoje, gyvuojanti nuo 2003 m., per metus išleidžianti vidutiniškai 30 naujų knygų. Leidykla leidžia religinę, filosofinę, psichologinę literatūrą, knygas katechezei ir kitą dvasinę literatūrą. Taip pat rengia vadovėlius ir praktines knygas tikybos pamokoms, kasmetinius leidinius „Katalikų žinynas“ ir „Liturginis kalendorius“.