Kviečiame į seminarą „Kaip pristatyti bendruomenei arkivyskupą Teofilių“

Balandžio 8 d., šeštadienį, 9.30–16.30 val. Vilniuje vyks seminaras „Kaip pristatyti bendruomenei arkivyskupą Teofilių“, į kuriuos kviečiami registruotis Vilniaus arkivyskupijos parapijų, rektoratų, bendruomenių 2–3 atstovai.

„Kviečiu kiekvienos parapijos ir bendruomenės narius džiugiai įsijungti į pasiruošimą istorinei beatifikacijos iškilmei Lietuvoje. Tapkite arkivyskupo Teofiliaus ambasadoriais savo aplinkoje“, – ragina arkivyskupas Gintaras Grušas.

Šie mokymai skirti Vilniaus arkivyskupijos parapijų ir bendruomenių (pastoracinių tarybų, maldos grupių, šeimų bendruomenių ir pan.) atstovams, kurie nori prisidėti auginant savo bendruomenę: patys daugiau sužinoti apie garbingąjį arkivyskupą Teofilių, pirmą kartą Lietuvoje vyksiančias beatifikacijos iškilmes, o svarbiausia – tiems, kurie nori dalintis įgytomis žiniomis.

Seminaro dalyviai sužinos arkivyskupo Teofiliaus biografijos svarbiausius momentus, asmenybės bruožus, pamaldumą; išgirs pagrindinę informaciją, kaip vyks beatifikacijos iškilmės Vilniuje, kaip atvykti ir dalyvauti; kokia naudinga Teofiliaus metų medžiaga egzistuoja ir kur ją gauti. Taip pat susipažins su konkrečiomis idėjomis, kaip pristatyti arkivysk. Teofilių parapijoje ar bendruomenėje.

Seminaro „kaina“ – surengtas bent vienas garbingojo arkiv. Teofiliaus pristatymas bendruomenei.

Gerb. Vilniaus arkivyskupijos organizacijų atstovai, bendruomenių vadovai, parapijų klebonai, prašome Jūsų parinkti žmones ir paraginti juos užsiregistruoti, užpildant el. formą https://goo.gl/forms/46evX1R1AZzbRRmr2 arba el. p. renginiai@vilnensis.lt.

Detalesnė informaciją dėl renginio bus pateikta užsiregistravusiems.

Garbingojo Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmė vyks Vilniuje, birželio 25 d. 14 val. Katedros aikštėje. Lietuvos vyskupai 2017-uosius yra paskelbę Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metais. Daugiau informacijos apie šią asmenybę – www.teofilius.lt.