Žymūs atlikėjai kvietė padėti vaikų dienos centrams

Lapkričio 12 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko jau tradicinis paramos koncertas „Degu kaip žvakė“, organizuojamas Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ drauge su Lietuvos radiju ir televizija bei Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, meno vadovu Donatu Katkumi, dirigentu Modestu Barkausku.

Šiemet surinktos lėšos bus skirtos padėti Vilniaus arkivyskupijos regionuose esantiems parapijų „Carito“ vaikų dienos centrams ir jų globojamiems vaikams.

Renginio globėjas Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sveikindamas susirinkusius salėje kvietė atsigręžti į silpniausius visuomenės narius – į vaikus bei vaikų dienos centrus.

Šiai iniciatyvai geros valios žmonės paaukojo 32 946 eurus. Gautos lėšos bus skirtos dešimčiai vaikų dienos centrų regionuose, pagalbą gaus daugiau kaip 300 vaikų iš daugiau kaip 200 šeimų.

Trumpuoju numeriu 1454 galima skirti lėšas paramai iki gruodžio 1 d. Tereikia skambinti arba siųsti trumpąją žinutę numeriu 1454 ir Jūs pagalbai skirsite 2 eurus.

Daugiau skaitykite bernardinai.lt

Koncerto įrašą galite rasti LRT mediatekoje: