Ketvirtadienį susirinko kongreso savanoriai

Šiandien savanoriai iš visos Lietuvos atvyko į Vilnių, kur vyksta pasiruošimas Nacionaliniam gailestingumo kongresui. Gegužės 6-8 dienomis vyksiantis renginys neįsivaizduojamas be jų indėlio.

Susirinkę savanoriai buvo supažindinti su svarbiausia informacija, kurią turi žinoti kiekvienas, prisidedantis prie renginio organizavimo. Po sočių pietų pasiskirstę į komandas ruošėsi būsimoms tarnystėms – lankė objektus, kuriuose vyks kongreso programa, ruošė dalyvio krepšelius, planavo būsimus darbus.

Pavakare visi susirinko į šv. Mišias, kurias aukojo Vilniaus vyskupas augziliaras Arūnas Poniškaitis. Homilijoje jis pastebėjo, kad kaip apaštalas Paulius buvo amatininkas, audęs palapines — laikinus būstus, taip savanoriai savo tarnyste kurs laikiną, greitai prabėgančią, bet labai svarbią akimirką.

Po šv. Mišių visi kartu pavakarieniavo ir išsiskirstė į nakvynės vietas. Visus savanorius, kurie nėra vilniečiai, apgyvendino savanoriai iš sostinės, dalį — vilniečių šeimos, sutikusios savo namų duris atverti kongreso dalyviams.

Rytoj savanorių taip pat laukia intensyvus pasiruošimo laikas. Nuo 15 val. Katedros aikštėje pradedama kongreso dalyvių registracija, vakare visų lauks kultūrinė programa.

Daugiau informacijos apie renginį www.kongresas.lt.