Katedros aikštėje – Gailestingumo namelis

Katedros aikštėje nuo lapkričio 27 d. iki gruodžio 27 d. galite aplankyti Gailestingumo namelį. Čia atėjusieji kviečiami pasivaišinti arbata ir įsipareigoti atlikti konkretų gailestingumo darbą. Namelyje, įsikūrusiame Kalėdiniame miestelyje greta eglutės, su žmonėmis bendrauja ir gailestingumo darbus siūlo įvairių Vilniaus miesto katalikiškų bendruomenių, parapijų, organizacijų atstovai. Vien per pirmas dienas buvo išdalinta net keletas tūkstančių gailestingumo darbų suaugusiesiems ir vaikams. Pripildykime Vilnių gailestingumo darbais!

Popiežius Pranciškus skelbdamas ypatingąjį Gailestingumo jubiliejų rašo: „Labai trokštu, kad ateinantys metai būtų persmelkti gailestingumo mums artinantis prie kiekvieno žmogaus ir nešant jam Dievo gerumą ir švelnumą! Visus, tikinčiuosius ir toli esančiuosius, tepasiekia kvapnusis gailestingumo aliejus kaip Dievo Karalystės, jau esančios tarp mūsų, ženklas.“

Dar yra laiko tarpų, kurių nepasirinko savanoriai Kūčių dieną (nuo 12 val. iki 17 val.) ir Šv. Kalėdų dienomis (12 val. iki 22 val.). Kviečiame katalikiškų bendruomenių, norinčių susitikti su žmonėmis namelyje, atstovus registruotis, skambinant tel. nr. 8 699 49954 (Tadas) – prašome prisistatant pasakyti, kokiai bendruomenei atstovaujate ir susiderinkite laiką.

Vilniaus arkivyskupijos kurijos informacija