Dokumentinio filmo „Pasitikiu Tavimi“ premjera

Šiemet Gailestingumo savaitės renginius užbaigs dokumentinio filmo „Pasitikiu Tavimi“ premjera. Tai filmas apie unikalų Gailestingojo Jėzaus paveikslą, nutapytą Vilniuje pagal šventosios Faustinos regėjimus. Balandžio 11 d. filmo premjera įvyks Lenkų kultūros namuose Vilniuje, o balandžio 12 d. – Nacionaliniame dramos teatre. Prieš premjerą įvyks koncertas, kuriame pasirodys klasikinės muzikos atlikėjai iš Lenkijos ir Lietuvos.

Šio meno kūrinio istorija atskleidžia sudėtingas XX amžiaus Vilniaus realijas ir dviejų tautų, lietuvių ir lenkų, permainingus santykius. Bet esminė filmo mintis – tai pasitikėjimas, šiuolaikinio žmogaus tikėjimo patirtis, asmeniniai liudijimai. Filmas buvo kuriamas ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, todėl žiūrovai galės išvysti vietas, susijusias su šventąja Faustina ir palaimintuoju kunigu Mykolu Sopočka. „Pasitikiu Tavimi“ scenarijaus autoriai – žurnalistė Ingrida Laimutytė ir kun. Mariusz Marszalek, filmo režisierius – Aleksas Matvejevas, operatorius – Haroldas Klevinskas.

Norintys dalyvauti pristatymo renginiuose dėl kvietimų gali kreiptis į Dievo gailestingumo šventovės rektorių kun. Vaidą Vaišvilą, taip pat ir į kitų Vilniaus parapijų klebonus. Visos Lietuvos žiūrovai filmą greitai turėtų pamatyti per Lietuvos nacionalinę televiziją.

https://www.youtube.com/watch?v=iVCk8HrrV6o&feature=youtu.be