Caritas akcija „Gerumas mus vienija” kviečia dalintis su vargstančiais

Iki šv. Kalėdų vyksta tradicinė Caritas paramos akcija „Gerumas mus vienija“, kviečianti dalintis gerumu ir surinkti lėšų padėti labiausiai stokojantiems ir vargstantiems asmenims. 

„Gerumas mus vienija“ akcijos simbolis – žvakelė. Tai solidarumo, vienybės ir vilties ženklas, rankų darbo kūrinys. Jos su dėkingumu ir viltimi gaminamos Vilniaus arkivyskupijos Carito žvakių dirbtuvėse. 

Žvakelės bus dovanojamos už auką, o surinktos lėšos panaudojamos vargstantiems ir susiduriantiems su gyvenimo sunkumais, kuriuos globoja Carito organizacija visoje Lietuvoje.

Kaip šiemet įgyvendinama paramos akcija:

  • Bažnyčiose, parapijos raštinėse ir „Carito“ centruose galima auka prisidėti prie pagalbos vargstantiems ir už tai gauti dovanų Caritas žvakelę (lapkričio 15 – gruodžio 24 d.);
  • Geros valios žmonės turės galimybę paaukoti ir nuotoliniu būdu bei uždegti virtualią Caritas žvakelę žemėlapyje (gruodžio 1–21 d.);
  • paaukoti ir gauti dovanų Caritas žvakelę (gruodžio 1–24 d.) galima ir „Maxima“ parduotuvėse (parduotuvių sąrašas čia).

„Tegul šių metų akcijos žvakučių liepsna suteikia jaukumo mūsų namams, stiprina vienybę su vargstančiais ir teikia viltį, kurios taip esame reikalingi šiuo sudėtingu laiku“,  – kviečia Carito atstovai.

Praėjusiais metais vykusios iniciatyvos metu visoje Lietuvoje buvo paaukota 57 tūkst. Eur ir padovanota apie 55 tūkst. žvakelių. Surinktos aukos padėjo aprūpinti vargstančias šeimas su vaikais įvairiomis prekėmis, priemonėmis, taip pat prisidėjo prie Caritas vaikų dienos centrų veiklos įgyvendinimo, pagelbėjo organizuojant senelių aplankymą ir pagalbą jiems namuose bei prisidėjo prie kitų vargstančiųjų poreikių visoje Lietuvoje.