„Auginkime tikėjimą“ – Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ kvietimas ruošiantis šv. Velykoms

Laukti šv. Velykų ir pasitikti pavasarį Vilniaus arkivyskupijos Caritas kviečia su šventiniais rinkiniais „Auginkime tikėjimą“.

VA „Carito“ žvakių dirbtuvių komandos paruoštus rinkinius sudaro: VA Carito kapeliono Žydrūno Vabuolo palydėjimas į šv. Velykų šventę, rankų darbo žvakė, ekologiški kviečių grūdai, gėlių sėklos, žemės ir daigykla. Pasėtos sėklos turėtų sudygti ir išaugti iki šv. Velykų, o uždegta žvakė bus ne tik ilgėjančios dienos, bet ir vilties bei šviesos simbolis.

„Auginti savąjį tikėjimą galite kaip mažą grūdelį, kurį pasodinę ir prižiūrėję galiausiai sulauksite nuostabaus grožio žiedų, o tiems, iš kurių rankų gausite šventinį rinkinį – tai svarbus ženklas, kad darbas užima reikšmingą vietą įprasminant savo gyvenimą.“ – rašo organizatoriai.

Už įsigytus rinkinius gautos lėšos bus skiriamas Vilniaus arkivyskupijos „Carito Žvakių dirbtuvėms, kuriose įdarbinti socialinius sunkumus patiriantys žmonės stengiasi atgauti arba naujai įgyti darbo įgūdžius, reikalingus savarankiškam gyvenimui. Žvakių dirbtuvėse žmonės skatinami sugrįžti į veiklią visuomenę bei imtis atsakomybės už save bei šalia esantį. Tad įsigydami šį rinkinį Jūs galite palaikyti ir didinti VA Carito žvakių dirbtuvių galimybes išlaikyti esamus ar priimti naujus darbuotojus.

Su rūpesčiu ir dideliu dėmesingumu liejamos žvakės vargstantiems žmonėms yra vilties ženklas, kad ir jie gali augti bei kurti tarpusavio pasitikėjimą visuomenėje, jog kiekvienas yra svarbus ir vertingas. Per daugiau nei penkiolika dirbtuvių veiklos metų daugybė žmonių čia atrado darbo džiaugsmą ir išmoko pasirūpinti savimi.

Užsisakyti rinkinį „Auginkime tikėjimą“ galima kovo 3–15 d. interneto svetainėje zvakiudirbtuves.lt. Šventiniai rinkiniai bus pristatyti į namus visoje Lietuvoje.

Šią iniciatyvą taip pat galite paremti ir skambindami ar rašydami SMS žinutes trumpuoju numeriu 1454 (auka – 5 Eur).

Vilniaus arkivyskupijo „Carito“ informacija