Apie pasaulio jaunimo dienas iš pirmų lūpų: susitikimas su piligrimais

Ką tik pasibaigusios Pasaulio jaunimo dienos, šįkart vykusios dviejų žemynų sandūroje esančioje Panamoje, subūrė šimtus tūkstančių jaunų žmonių iš viso pasaulio. Vandenynų skalaujama šalis pritaukė ne vieną jauną piligrimą ir iš Lietuvos.

Vasario 21 d., ketvirtadienį, 18 val., Vilniaus piligrimų centre (Dominikonų g. 6, Vilnius) kviečiame į susitikimą su renginyje dalyvavusiais piligrimais iš Lietuvos.  Ryškiausiai įspūdžiais ir nuotykiais dalysis Vilniaus vyskupas augziliaras Darius Trijonis, PJD savanoris, Lietuvos lenkų harcerių (skautų) sąjungos narys Lukasz Mikeliewiczius, jėzuitų klubo „Magis“ nariai Kamilė Puzinaitė ir Danas Viluckas. Apie tai, kaip PJD džiaugsmą buvo galima patirti nekertant Lietuvos sienos, papasakos VAJC vadovė Kristina Trinkūnaitė.

Šis susitikimas – gyvas pokalbis apie nuotykius Panamoje, pasidalinimas piligrimystės patirtimi ir išgyvenimais, galimybė išgirsti ne vieną panamietišką istoriją, pasiklausyti muzikos ar pasigrožėti vaizdais.

„Mieli bičiuliai, patyrėte gyvąjį tikėjimą, tikrąjį tikėjimą ir kitokį džiaugsmą>…<O dabar išmušė siuntimo valanda: eikite papasakoti kitiems, eikite ir liudykite, eikite pranešti kitiems, ką matėte ir girdėjote“, – ragino Popiežius Pranciškus pasibaigus PJD Panamoje. Šis renginys – tai atliepas į šį Šventojo Tėvo kvietimą ir galimybė išgirsti gyvas piligrimystės istorijas iš tolimosios Panamos.

Renginį organizuoja Vilniaus piligrimų centras ir Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras

Daugiau informacijos feisbuke