Vilniuje vyksta Dievo Gailestingumo savaitė 

Šv. Velykų dieną, balandžio 12-ąją, Vilniuje pradėta švęsti Dievo Gailestingumo savaitė. Šioje šventėje tikintieji Mišiose ir pamaldose dalyvauja nuotoliniu būdu, o šventovė yra atvira asmeninei maldai. Nuolatinė transliacija iš Gailestingumo šventovės vyksta youtube kanale.

Dievo Gailestingumo šventovės rektorius kun. Povilas Narijauskas apie šią savaitę sako: „Tai didžiulė Dievo dovana kiekvienais metais. Ir šiais metais, kai visas pasaulis išgyvena didelius išbandymus, esame labai reikalingi Dievo Gailestingumo, kuris padėtų nenuleisti rankų, išsaugotų viltį, įkvėptų jėgų ir išminties.“

Dievo Gailestingumo savaitė baigsis Gailestingumo sekmadieniu, kuris švenčiamas visame pasaulyje. Šiemet jis minimas 85-ąjį kartą nuo to Atvelykio, kada Dievo Gailestingumo paveikslas buvo pirmą kartą viešai parodytas Aušros Vartų galerijoje.

Šv. Velykų dieną 12 val. šv. Mišiose tikinčiųjų užrašyti prašymai ir maldavimai gyviesiems ir mirusiems buvo padėti prie Dievo Gailestingumo paveikslo ir visos Gailestingumo savaitės šv. Mišios yra aukojamos šiomis intencijomis. Intenciją užrašyti, kad ji būtų padėta prie paveikslo, galima ir internetu (spauskite čia).

Šventovėje kasdien aukojamos šv. Mišios lietuvių ir lenkų kalbomis, meldžiamasi Dievo Gailestingumo vainikėlį, devyndienį, rožinį, skaitomas šv. Faustinos dienoraštis, vyksta liturginių valandų vakarinė malda.

Dievo Gailestingumo sekmadienį Šv. Mišios lietuvių kalba vyks 7, 10, 12.30, 18.30, 20 val. Šv. Mišios lenkų kalba: 15.30 val. Šv. Mišios anglų kalba vyks 17 val. ir bus transliuojamos į daugelį angliškai kalbančių šalių EWTN kanalu. 22 val. Mišios vyks prancūzų kalba ir bus transliuojamos į Prancūziją Radio Esperance programa.

Dėl karantino Dievo Gailestingumo šventovėje visos pamaldos vyksta prie uždarų durų. Dievo Gailestingumo savaitės metu Šventovė atidaryta asmeninei maldai nuo 7 iki 9.50 val., nuo 13 iki 14.50 val. ir nuo 21 iki 22 val.. Gailestingumo savaitės metu išpažinčių bus klausoma kasdien nuo 13 iki 15 val. ir nuo 21 iki 22 val. Kiekvieną dieną šv. Mišių transliacija 12 ir 18 val. vyksta ir per Marijos radiją.

(Spauskite čia norėdami atsisiųsti programą lietuviškai) (Programa lenkiškai)