Vilniečiai dalijasi patirtimi su Latvijos Caritas bendradarbiais

Spalio 3-4 d. Vilniuje viešėjo Latvijos Carito 25 bendradarbių grupė. Jie aplankė keletą Vilniaus parapijų bei VA Caritas centrų.

Viešnagė prasidėjo Katedros parapijos namuose, kuriuose Caritas koordinatorė Eglė Sakalauskienė kartu su klebonu Virginijumi Česnulevičiumi ir savanorėmis Rasa ir Nijole dalinosi, kaip Caritas veikia jų parapijoje bei kaip parapijiečiai įtraukiami į karitatyvinę tarnystę. Vėliau latvių grupė apsilankė Pal. J. Matulaičio parapijoje, kurioje apžiūrėję socialinį centrą, jiems buvo pristatytos įvairios parapijos veiklos ir tarnystės. Vakare latviai susitiko su Laima Deniene iš Vilniaus Petro ir Povilo parapijos, kuri yra viena iš krikščionių iš Irako šeimų koordinatorių. Ši tema buvo aktualiausia ir sulaukė daugiausia klausimų.

Latvių grupė aplankė socialinį centrą „Betanija“ ir žvakelių dirbtuves, apie kurias jau senai buvo girdėję. Vizito pabaigoje VA Caritas direktoriaus pavaduotoja Margarita Vyskupaitienė pristatė darbo su parapijomis gaires ir atsakė į kilusius klausimus. Broliai iš Latvijos džiaugėsi, kad apsilankymas juos praturtino, iškėlė daug klausimų apie veikimo galimybes bei įkvėpė. Nuoširdžiai dėkojame visiems, padovanojusiems savo laiko šiam susitikimui.

http://vilnius.caritas.lt/naujienos/577-sveciai-is-latvijos.html