„Šventadienio mintys“ apie šeimos pašaukimą

Vasario 3 d. LRT laidos „Šventadienio mintys“ tema apie šeimos pašaukimą. Šį sekmadienį bažnyčiose bus skaitomas Himnas meilei. Kalbant apie meilę mus lydi banalybių pavojus, tačiau šį kartą laidoje  ne tik apie jausmą, bet apie norą mylėti, apie ištariamą „taip“ visai ateičiai, kad ir kas nutiktų.

Brolis dominikonas Bernardas Verbickas atsako į klausimus, ar tikrai šiandien šeima patiria krizę, ką svarbu žinoti įsimylėjusiems ir tuoktis ketinantiems žmonėms ir kaip jaučiasi jis pats, pasirinkęs kitą pašaukimą ir nepatirsiantis šeimos gyvenimo.

Taip pat laidoje dvi šeimos ir jų įdomios patirtys: Irmantas Ramanauskas mokėsi kunigų seminarijoje, jo žmona Arūnė galvojo apie vienuolystę, o dabar jie augina sūnelį Joną Paulių ir savo šeimą vadina bendruomene.

Ingrida ir Linas Lauciai drauge jau daugiau kaip 20 metų, augina 5 vaikus, tačiau patys sako, kad gana neseniai suvokė, jog svarbiausia šeimos gyvenime – savęs dovanojimas, tik tai suteikia pilnatvę.

Kaip įveikti ilgas distancijas mylint ir kas svarbiausia šeimos pašaukime – laidoje „Šventadienio mintys“ šį sekmadienį 7.00 val. per LRT televiziją ir 15.35 val. per LRT plius. Po eterio laidą galima rasti mediatekoje.

Laidos autorė Ingrida Laimutytė, vedėja Dalia Michelevičiūtė.