Motinos dieną – paramos koncertas „Laiškai mamai“

Gegužės 5 d. 21.00 val. J9 Vaidilos teatre (A. Jakšto g. 9, Vilnius) vyks paramos koncertas „Laiškai mamai“. Koncertas skiriamas rinkti lėšas priklausomų asmenų bendruomenės „Aš Esu“  vykdomoms artimųjų paramos programoms ir sveikstančiųjų psichologinei, dvasinei ir socialinei pagalbai.

Nematomos priklausomų žmonių mamos, kenčiančios tylomis… Išgyvenančios vidinius pragarus, dažnai neturinčios kam pasiguosti ir pasidalinti savuoju beviltiškumu. Priklausomybė artimoje aplinkoje sugriauna jų viltis pilnaverčiai gyventi, ramiai miegoti ir saugiai jaustis. Jų niekas nepasveikina su Mamos diena, jos laukia bent laiško iš savųjų.

Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ priklausomų asmenų bendruomenė „Aš Esu“, jau 10 metų padedanti ne tik nuo priklausomybių kenčiantiems žmonėms, bet ir jų artimiesiems, šiemet savo žvilgsnį kreipia į priklausomų asmenų mamas. Joms reikia ne tik matyti kaip jų vaikai sveiksta, joms reikia turėti naują viltį, kad yra, kas išties pagalbos ranką ne tik jų artimieisiems, bet ir joms pačioms.

Koncerte dalyvaus: Ilona Balsytė, Erica Jennings, Bjelle, Kostas Smoriginas, Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla, Kristina Žaldokaitė, Martynas Kuliavas, Domantas Razauskas.

Paremti „Aš Esu“ bendruomenę galima ir skambučiu ar SMS 1454 – auka 5 eurai.

Bilietus į koncertą įsigyti galima čia.

Daugiau informacijos