Moksleiviai pristatė savo nuveiktus gailestingumo darbus

Lapkričio 17 d., Aušros Vartų atlaidų proga, moksleiviai iš Vilniaus arkivyskupijos šventiškai užbaigė Gailestingumo darbų akciją. Akcijoje moksleivių komandos VA Katechetikos centro kvietimu dalyvavo nuo spalio mėnesio.

Šventėje moksleivių komandos iš visos arkivyskupijos pristatė nuveiktus gailestingumo darbus. Moksleiviai taip pat dalyvavo užsiėmimuose pagal amžiaus grupes: jauniausieji susitiko su žurnalo ,,Magnificat vaikams“ redaktore Inesa Vaitkūnaite ir dainininku Mantu Jankavičiumi, 7–8 klasių moksleiviai Vilniaus senamiestyje žaidė orientacinį žaidimą „Tikėjimo lobio ieškojimas pakeliui į Marijos mokyklą“, gimnazistai ėjo Gailestingumo keliu, taip pat vyko edukacinė programa lenkų kalba „Pasitikime Gailestinguoju Jėzumi“.

Vaikų, mokytojų ir katechetų dienos dalyviai meldėsi šv. Mišiose, kurias aukojo ir pamokslą pasakė Vilniaus Katedros klebonas kun. Virginijus Česnulevičius. Šventės dalyvius vaišino Šv. Teresės bažnyčios klebonas ir Aušros Vartų koplyčios rektorius mons. K. Latoža.

„Kad Jūs žinotumėte, koks judėjimas buvo tą dieną Vilniaus katechetikos centre, kuris yra čia pat prie Aušros Vartų: lenkų, rusų, lietuvių vaikų grupės – ir šimtais, ir kas valandą keičiasi, ir ne šiaip susirenka, bet visokios jiems prigalvotos išradingos veiklos veiklelės,“ – džiaugėsi šventėje dalyvavusi „Magnificat vaikams“ komanda.

Parengta pagal VA Katechetikos centro informaciją