Liepos–rugpjūčio „Bitutės“ numeryje – apie nepaprastas draugystes ir vasaros nuotykius

Dalijamės žurnalo vaikams „Bitutė“ naujausio numerio pristatymu.

Įpusėjus vasarai, atidūzgia ir naujasis žurnalo „Bitutė numeris. Jis beveik toks pat įvairus, kaip ir šių metų vasara, kuri jau apdovanojo ir tropiniais karščiais ir atgaivino lietuvišku lietumi. Ir visai nesvarbu, ar vasaros atostogų dienas leidi poilsiaudamas gamtoje ar mieste su tėveliais, įdomių veiklų šiltuoju metų laiku gali atrasti visur, o ir skaityti galima tiek patogiai įsitaisius namuose, tiek ir po medžiu. Lieposrugpjūčio žurnalo numeris kviečia patirti vasaros nuotykius kartu!

Vabalai žurnalistai dalijasi istorijomis ne tik iš Lietuvos – savo mažais sparneliais jie šį kartą nuplasnojo net iki tolimojo Tailando, kur su tėveliais gyvena dvyniai iš Lietuvos Vasarė ir Vakaris. Svečioje šalyje vaikams patinka – juk ne taip svarbu, kad mokykloje niekas be jų nekalba lietuviškai, svarbiausia puikus laikas su šeima ir galimybės sužinoti ir patirti daug naujų dalykų, ir svečiai iš Lietuvos gan dažnai aplanko, tad juodos duonos namuose nepritrūksta.

Liepos mėnesį darbus pradedant naujai išrinktam prezidentui, Vabalas Elniaragis kviečia vaikus susipažinti ir su kitais mūsų valstybės vadovais, jų gyvenimo įdomybėmis ir net sužinoti, kaip atrodo prezidento vėliava. Gamtininkas Salemonas Paltanavičius dalinasi lietuviškos gamtos paslaptimis. Kas žydi liepos mėnesį, o kokių grožybių dar teks palaukt, kaip paukšteliai prisitaiko prie vasaros spalvų arba kokių gėrybių sulauksime po tokios karštos vasaros pradžios? Viską skaitytojai sužinos naujajame žurnalo numeryje. 

Kunigas Antanas Saulaitis atsako į vaikų klausimus ir pasakoja apie tai, ar Dievas pyksta, taip kaip ir mes pykstamės su savo broliais ar draugais. Skruzdėlytės knygyne pristatomos knygelės, kuriose pasakojama apie įdomias ir netikėtas draugystes – pavyzdžiui, berniukas Tinas išgelbsti asiliukę Grizelą ir tarp jų užsimezga graži draugystė, kitoje knygelėje pasakojama geriausių draugų driežo ir gyvatės istorija.

„Bitutė skaitytojus kviečia į vasaros stovyklas, na o tiems, kuriems vieną kitą lietingą vasaros vakarą tenka praleisti namuose, siūlo neliūdėti ir juos leisti kartu – darbščios Bitutės pasirūpino užduotėlėmis ir rebusais bei spalvingu Biblijos komentaru būtent tokiems vakarams – belieka pasikviesti draugus ir pramogauti kartu!

Smalsiausi skaitytojai žurnalo puslapiuose ras atsakymus į klausimus, iš kur atsirado kečupas arba kiek, iš tikrųjų, trunka viena akimirka. Visus vaikus, kuriems kyla klausimų apie visatos paslaptis, Kaukvabalis Mokslinčius drąsina klausti, o atsakymus skaityti jau kitame „Bitutės numeryje. 

Na, o jei pabos skaityti ir kils noras kūryba užsiimti patiems, vabalai parengė vaikams viktoriną ir ne vieną vasarišką konkursą – Bitutė kviečia rašyti, piešti, fotografuoti ir siųsti visą kūrybą redakcijai, kuri skaitytojus apdovanos puikiais prizais!

Bitutė linki visiems vaikams smagios ir kūrybingos vasaros, daug juoko su šeima ir bičiuliais, skanaus šviežio medaus ir gerų įspūdžių skaitant žurnalą. Tegul ši vasara bus kupina nepamirštamų nuotykių!

Žurnalą įsigyti galima prekybos centruose, parapijose, katalikų pasaulio leidinių knygynuose bei Lietuvos pašto skyriuose.

Daugiau informacijos: www.bitute.lt