Kviečiame – kunigo Leo kulinariniai šou Vilniuje ir Šiauliuose

Sausio 10–12 dienomis Lietuvoje svečiuosis kunigas Leo Patalinghug iš JAV. Jis yra profesionalus kulinaras, buvęs breiko šokėjas, kovos menų meistras. Kunigas Lietuvoje surengs du kulinarinius šou, kurių metu ir pagamins patiekalą, ir pasidalins idėjomis, kaip sustiprinti meilę. Sausio 10 d. kulinarinis šou vyks Vilniuje, o sausio 12 d. kunigas Leo kalbės ir gamins maistą Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje.

Vilniuje kunigo Leo kulinarinis šou „Prieskoniai santuokai“ apie santykius poroje vyks sausio 10 d. 19 val. „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbutyje. Įsigiję VIP bilietą ne tik iš arti stebės kunigo Leo šou, bet ir ragaus jo pagaminto patiekalo. Bilietus platina TIKETA.

Šiauliuose kunigo Leo kulinarinį šou bus galima pamatyti sausio 12 d. 12 val. Šiaulių arenoje vyksiančioje Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje „Aš esu gyvybės duona“. Renginio metu dalyviai stebės kunigo Leo kulinarinį šou „Kad skirtingi požiūriai nesugadintų vakarienės džiaugsmo“ apie visos šeimos santykius.

Kaip įsigyti kvietimą į Šeimų šventę Šiauliuose, kurioje bus rodomas kunigo Leo kulinarinis šou?
– užsisakyti kvietimus elektroniniu paštu svscentras@gmail.com;
– užsisakyti kvietimus telefonu 8 415 20 626 (darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val.), 8 652 73 662 (kiekvieną dieną nuo 9 val. iki 21 val.);
– įsigyti kvietimą Šiaulių vyskupijos šeimos centre (darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val.), Tilžės g. 186, Šiauliai;
– įsigyti kvietimą knygyne „Prie katedros“ (darbo dienomis 10–19 val., šeštadieniais 10–16 val, sekmadieniais 10–15 val.), Tilžės g. 186, Šiauliai;
– atvykti į renginį ir įsigyti kvietimą renginio vietoje.
Užsakytus kvietimus atsiimti reikės atvykus į šventę – prie Šiaulių arenos lauks savanoriai. Už kvietimą yra renkama solidarumo rinkliava – 5 Eur. Vaikams iki 7 metų kvietimo nereikia.

Kunigo Leo atvykimą į Lietuvą organizuoja Lietuvos šeimos centras.

Daugiau apie kunigą Leo – šiame vaizdo įraše: