Katalikų pasaulio leidinių naujienos, 2019 m. ruduo

Leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“ rudenį pasitiko naujomis knygomis. Šiuos ir ankstesnius leidyklos leidinius įsigyti galite www.katalikuleidiniai.lt ir knygynuose.

 


Alain Durel, Atono kalno vienuolių išmintis, Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2019

Iš prancūzų kalbos vertė Jūratė Grabytė

Kaip į Egėjo jūrą įkritęs milžiniško žvėries nagas, kitapus Turkijos stūksantis Atono kalnas jau daugiau kaip tūkstantį metų yra ortodoksų vienuolinis centras ir dvasiniai plaučiai. Jis tarsi brangenybių dėžutė saugo širdies maldą – garsiąją hesichastinę kontempliaciją, išgarsėjusią per Rusų piligrimo pasakojimus ir Mažąją širdies maldos Filokaliją.

Savo ankstesnėse knygose, skirtose Atono kalnui, Alainas Durelis aprašė vienuolių kasdienį gyvenimą, amžinybę spinduliuojančius jų veidus, Šventojo kalno grožį, o šioje leidžia kalbėti patiems kontempliacijos galiūnams, kurių išmintis patikimai veda mus dvasinio tobulėjimo keliu.


Diego Goso, Kaip sutarti su paaugliu?: Vadovas nusivylusiems tėvams, Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2019
Iš italų kalbos vertė Audrius Musteikis

Ši knyga – jums, tėvai. Labai norėčiau, kad ugdydami Dievo jums dovanotus vaikus nepristigtumėte tikėjimo, vilties ir meilės. Tikėjimo – atsilaikyti sunkią valandą, vilties – padėti vaikui tapti žmogumi, meilės – rodyti kelią į gėrį visada remiantis tiek širdimi, tiek protu. Niekada nepasiduokite.
Diego Goso

 

 

 


Jacek Pulikovski, Verta išsaugoti santuoką,Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2019
Iš lenkų kalbos vertė Vaiva Narušienė 

Kiekvienoje šeimoje būna geresnių ir blogesnių dienų. Bet ką daryti, kai santykiai pašlyja tiek, kad skyrybos atrodo vienintelė teisinga išeitis? Skirtis? O gal visgi taip lengvai nepasiduoti ir pabandyti išsaugoti šeimą? Knygoje autorius įvardija santuokos krizės priežastis, pataria, kaip bendrauti šeimoje ir išmokti vertinti savo antrąją pusę, paaiškina, kodėl kyla konfliktų su uošviais, ką daryti ir ko nedaryti, kad santuoka būtų laiminga.

 

 

 


Piotr Koźlak CSsR, Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį: Patarimai ligoniams ir jų globėjams, Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2019
Iš lenkų kalbos vertė Vaiva Narušienė

Atiduodami į skaitytojų rankas šią knygą tikimės, kad joje atsakymus į jiems rūpimus klausimus ras žmonės, išgyvenantys fizinę ir dvasinę kančią, ir tie, kurie dėl ligos arba amžiaus artėja prie savo žemiškojo gyvenimo pabaigos. Knygoje taip pat sudėtos maldos,

kurios gali padėti sėkmingai pereiti šį išbandymo laikotarpį, kad būtų pasiruošta susitikti su Dievu.

Taip pat viliamės, kad šia knyga pasinaudos tie, kurie rūpinasi ligoniais. Buvimas prie žmogaus, išgyvenančio fizinį skausmą, vienatvę ir bejėgystę negalint pasirūpinti savimi, yra didelis iššūkis ir sunki užduotis. Ypač tuomet, kai ne visada galima ženkliai palengvinti kentėjimą, – tada pirmiausia reikia tiesiog būti prie kenčiančio žmogaus. Tikimės, kad knyga padės išgyventi šią sunkią patirtį ir ligoniams, ir jų globėjams.


Sally Ann Wright, Graham Round, Įdomioji Biblija: Skaityk ir žaisk visus metus, Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2019
Iš anglų kalbos vertė  Ieva Rekašiūtė  

52 Biblijos istorijos ir daugiau nei 100 užduotėlių, skirtų užimti, linksminti ir mokyti.

Nuostabi veiklų knyga pilna galvosūkių, dėlionių, kryžiažodžių ir labirintų. Atversk knygą ir pramogauk: skaityk, skaičiuok, spalvink…

 

 

 

 

 

„Katalikų pasaulio leidinių” informacija