„Katalikų pasaulio leidiniai“ pristato atnaujintą tinklalapį

„Katalikų pasaulio leidiniai“ pristato atnaujintą leidyklos internetinį puslapį www.katalikuleidiniai.lt. Kartu pradeda veikti didžiausias Lietuvoje katalikiškų knygų elektroninis knygynas, orientuotas į patogią vartotojui paiešką ir knygų užsakymą.

Nuo šiol, apsilankę adresu www.katalikuleidiniai.lt, rasite visą informacija apie leidyklos naujienas, renginius, knygų pristatymo per Marijos radiją anonsus. Čia taip pat galėsite įsigyti katalikiškos literatūros neišeidami iš namų ir Jums patogiu metu. Tereikia kataloge susirasti Jums reikalingą knygą ir užsisakyti. Jūsų patogumui veikia knygų paieškos sistema pagal autorių, pavadinimą ar reikšminį žodį, be to, visas asortimentas suskirstytas temomis.

Elektroninio knygyno pasiūla – labai gausi, siūloma daugiau kaip 400 pavadinimų knygų. Čia galėsite įsigyti Šventąjį Raštą, brevijorių, įvairių maldynų, filosofinės, teologinės, psichologinės ir grožinės literatūros, biografijų, knygų apie tikėjimo liudijimus, dvasingumą, taip pat rasite leidinių vaikams ir jaunimui, tikybos vadovėlių. Išsirinkti knygą ir nepasiklysti jų gausoje padės išsami kiekvienos knygos anotacija, taip pat galėsite pasinaudoti kitų skaitytojų, jau skaičiusių Jums rūpimą knygą, atsiliepimais. Apsispręsti padės ir kunigų rekomendacijos, pasidalijimai apie vieną ar kitą knygą.

Atskirai išskirtos leidyklos naujienos, rekomenduojamų ir perkamiausių knygų pozicijos padės taupyti Jūsų laiką, o skyrelis „Pigiau“ – ir pinigus. Naujas katalikiškos literatūros elektroninis knygynas pasižymi ir keliskart per mėnesį atnaujinamomis akcijomis. Norint nepraleisti naudingų pasiūlymų, galima užsisakyti naujienlaiškį.

Visos Jūsų pasirinktos knygos per 3 darbo dienas bus pristatytos nurodytu adresu. Atsiskaityti už jas galėsite bankiniu pavedimu arba tiesiogiai, prisijungdami prie savo sąskaitos per el. bankininkystę. Atkreipiame dėmesį, kad knygas iš elektroninio knygyno gali užsisakyti ir užsienio lietuviai, prieš sumokant el. paštu suderinę pristatymo į užsienį kainą.

Naujasis „Katalikų pasaulio leidinių“ elektroninis knygynas padės sutaupyti Jūsų laiko ir pinigų, įsigyti knygų pigiau ir paprasčiau! Kviečiame skaityti!

„Katalikų pasaulio leidiniai“ informacija