„Kataliko balsas” kviečia į diskusiją „Bažnyčia ir jos turtas”

„Kataliko balso” komanda kviečia į diskusiją apie Bažnyčią ir jos turtą, kuri vyks 2015 m. balandžio 30 d., nuo 18.00 val., Domus Maria posėdžių salėje, Aušros vartų g. 12 (Vilnius). Diskusijos svečias – Lietuvos vyskupų konferencijos generalinis sekretorius kun. Kęstutis Smilgevičius.

„Kataliko balsas” įsikūrė tam, kad katalikų pozicija būtų labiau girdima ir geriau suprantama viešumoje. Mūsų diskusijos yra draugiški ir atviri susitikimai, kuriuose bendrai svarstome visuomenei aktualius klausimus ir ieškome sveiko proto argumentų Bažnyčios požiūriui pagrįsti. Artimiausiame renginyje ne tik klausysime svečio, kun. Kęstutis Smilgevičiaus, pranešimo, bet taip pat diskutuosime su susirinkusiais dalyviais mažose grupėse. Tikimės, kad artimiau susipažinti padės draugiškam bendravimui skirtas laikas bei nedidelės svečių namų vaišės.” – sako „Kataliko balso” projekto Lietuvoje vadovė Toma Bružaitė

Pirmojoje šių metų diskusijoje „Kataliko balso” komanda kviečia kalbėtis apie Bažnyčią ir jos turtą, nes ši tema dažniausiai iššaukia kontraversiškas nuomones. Kiek pagrįsti priekaištai, kad Bažnyčios tarnams aukos rūpi labiau nei aukotojų dvasiniai poreikiai? Ar teisinga, kad Lietuvoje valstybė teikia finansinę paramą ir mokesčių lengvatas Bažnyčiai? Diskusijos dalyviai bendrai ieškos argumentų, kaip atsakyti į šiuos ir kitus aktualius su Bažnyčia ir jos turtu susijusius klausimus.

Diskusijos pradžia – 18 val., pabaiga – apie 20 val. Renginys nemokamas, bet visi norintys skirti paramą „Kataliko balsui”, galės tai padaryti renginio metu.

Norintys dalyvauti diskusijoje kviečiami registruotis iki balandžio 29 d., el. paštu info@katalikobalsas.lt.