Įvyko Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro stovykla

Birželio 12-14 d. vyko Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro stovykla arkivyskupijos šeimų bendruomenių vadovams. Atėjus vasarai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centras suorganizavo stovyklą vadovaujančioms ar aktyvioms šeimų bendruomenių šeimoms, taip pat šeimos centro savanorių šeimoms talkinančioms Sužadėtinių rengimo programoje, bei kitose veiklose. Ši stovykla, tai padėka aktyvioms šeimoms už jų darbą bažnyčioje, bei vieta, kurioje jos gali pasisemti naujų idėjų bei motyvacijos visiems metams. Tai jau tradicine tapusi stovykla, organizuojama daugiau nei dešimtmetį.

Stovykloje, vykusioje Molėtų r., Naujasodžio kaime, dalyvavo 98 žmonės iš Šv. Jokūbo ir Pilypo, Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono Evangelisto, Šv. Jono Bosko (Lazdynų), Šv. Onos, Arkikatedros Bazilikos, Pavilnio Kristaus Karaliaus ir Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės, Švenčionėlių, Ratnyčios, Sudervės, Vaidotų ir Rūdninkų parapijų Sutuoktinių Susitikimų, Fokoliarų, Kanos šeimų judėjimų, J. Kentenicho šeimos pedagogikos akademijos.

Stovyklos dalyviams talkino Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono evangelisto bažnyčios kunigas M. Malinauskas SJ. Kun. M. Malinausko dėka šeimos kartu šventė Šv. Mišias, taip pat klausėsi jiems aktualių mokymų.

Ypatingai džiugu, kad šiais metais šeimas stovykloje aplankė ir su jomis bendravo vyskupas A. Poniškaitis. Šiame susitikime su vyskupu šeimos turėjo galimybę pristatyti savo bendruomenę ar šeimų grupę ir susipažinti su kitų bendruomenių veiklomis.

Sekmadienį, po Šv. Mišių, šeimos klausėsi G. Vaitoškos pranešimo apie dabartines politines aktualijas šeimos klausimais, skirtumus tarp partnerystės ir šeimos.

Visos stovyklos metu mums talkino savanoriai mokiniai iš Jėzuitų, Pilaitės gimnazijų, bei Visagino miesto. Vaikai važiavo į ekskursijas, dalyvavo vaikų tarnybėlėje. Šią stovyklą finansuoja Vokietijos fondas „Renovabis“ ir Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centras.

 

Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro informacija