Faustinos namelyje paminėtos 80-osios metinės nuo Gailestingojo Jėzaus paveikslo pirmojo viešo išstatymo

Balandžio 26-osios popietę šv. Faustinos namelyje įvyko renginys, skirtas Gailestingojo Jėzaus paveikslo pirmojo viešo išstatymo ir pal. kun. M. Sopočkos pirmojo pamokslo apie Dievo Gailestingumą 80-osioms metinėms. Kun. M. Marszalek FGM, savo paskaitą pradėjęs bendra malda: „O kraujau ir vandenie, kurs ištryškai iš Jėzaus Širdies kaip gailestingumo mums versmė, pasitikiu Tavimi”, papasakojo apie Gailestingojo Jėzaus paveikslo kūrimo aplinkybes, šv. sesers Faustinos bei pal. kun. M. Sopočkos vaidmenį šioje istorijoje. Paskaita buvo gausiai iliustruota nuotraukomis ir šv. s. Faustinos „Dienoraščio” citatomis.

Antroje renginio dalyje buvo perskaitytas prieš 80 metų Aušros Vartuose sakytas pal. kun. M. Sopočkos pamokslas, kuriame šv. S. Faustinos nuodėmklausys ir dvasios tėvas aiškino Dievo Gailestingumo esmę, paveikslo pagrįstumą Evangelijos tiesomis.

Po paskaitos, kaip ir įprasta kasdien, 15 val. prie šv. S. Faustinos ir pal. kun. M. Sopočkos relikvijų, melstasi Gailestingumo Vainikėlio malda.

 

Memorialinio maldininkų ir piligrimų centro Šv. Faustinos namelio darbuotojas Petras Mackela