Atsinaujinusi „Bitutė“ vasaros numerį skyrė draugystei

Bitutė nusprendė, kad vasara – puikus metas atsinaujinti. Juk išsiruošus atostogoms taip norisi naujo rūbo ar žaislo, taip gera atsiversti naują švarų sąsiuvinį, į kurį rašysi ar pieši dar nežinai ką, bet gali svajoti ir fantazuoti, kas tai bus.

Tad šį kartą žurnalo vaizdas pasikeitęs, pavartyk ir įvertink. O turinys? Jame yra ir naujienų, bet ištikimieji vabalai žurnalistai ir toliau pildo savo skyrelius ir draugauja su „Bitutės“ skaitytojais.

Štai Bitutė šį kartą kalbina Justę, kuri vasarą ne tik atostogauja, bet ir draugauja su žirgais, tobulina savo jojimo įgūdžius.

Vabalas Elniaragis įdomiai aprašo skautų judėjimą Lietuvoje, juk argi žinojote, kad specialiai skautams buvo sukurti žodžiai „palapinė“, „laužas“, „iškyla“?

Kaip visada naujų žinių apie visatą pateikia Kaukvabalis Mokslinčius savo akademijoje, o Skruzdėlytė Greitutė aprašo knygas, kurios gali padėti susirasti tikrų draugų. Tų, kuriuos sutinki klasėje ir kieme. Bet yra knygelių ir apie tą Draugą, kuris bus visada šalia. Nematomas, bet jaučiamas.

Apie draugystę su Dievu pasakoja pieštos istorijos, užduočių puslapiai, kuriuos gali spalvinti ir spręsti, na o į sudėtingiausius klausimus atsako kunigas Antanas Saulaitis. Pavyzdžiui, kuri Lietuvos bažnyčia yra svarbiausia? Arba: kodėl Popiežius visada apsirengęs baltai?

Daug išminties ir atidaus žvilgsnio į mus supantį pasaulį gali suteikti išmintingi suaugusieji – ištikimas „Bitutės“ bičiulis gamtininkas Selemonas Paltanavičius ar poetė Ramutė Skučaitė. Jų puslapius, kaip visada, rasi žurnale.

Drauge su Peliuku galėsi keliauti ir patirti vasaros nuotykių, su Boruže Septyntaške išmoksi naujų patiekalų gaminimo.

O sugrįžęs po atostogų, kelionių, pamatęs naujų šalių ir miestų, galbūt drauge su Bitute galėsi pasakyti, kad savoje gimtinėje žaliausi miškai, mėlyniausias dangus ir kvapiausi žiedai?

Žurnalo vabalai žurnalistai lauks tavo įspūdžių apie vasarą ir rinks savąjį kūrybos nektarą rudens numeriui.

„Bitutės“ informacija

www.bitute.lt