Arkivysk. G. Grušas: Lietuva – vienas didžiausių gyvenimo nuotykių

Prisijungdamas prie iniciatyvos „Kryptis LIETUVA“ Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas dalijasi savo grįžimo į Lietuvą istorija. „Teisybę pasakius, ne aš nusprendžiau – Dievas mane čia atsiuntė. Pagal pašaukimą mane atsiuntė darbuotis Lietuvoje. Ir tai buvo vienas iš didžiausių ir maloniausių, nuostabiausių gyvenimo nuotykių”, – sako arkivyskupas G. Grušas.

Arkivyskupas ragina prisiminti, kad valstybės pagrindas yra šeima ir bendruomenė, todėl svarbu siekti emigracijos išskirtų šeimų susijungimo: „Jei sugebam kurti darnias bendruomenes, pastiprinti savo šeimas, esančias čia, ir suvienyti tas, kurios yra išsiskyrusios, tai kuriame visuomenę, kurioje visiems gyventi bus geriau. Dievas davė mums Lietuvą. Davė ją turėti savo širdyje. Tai atveria visas galimybes čia puoselėti gyvenimą, surasti artimų draugų ir patirti gyvenimo pilnatvę.“

Kviečiame žiūrėti arkivyskupo G. Grušo kvietimą rinktis kryptį LIETUVA:

„Kryptis LIETUVA“ yra Vyriausybės kanceliarijos projektas, kviečiantis teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur.

„Kryptis LIETUVA“ geriausios iniciatyvos ir idėjos bus apdovanotos šių metų spalio 30 d. vyksiančio Pasaulio diasporos forumo metu.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite čia.