Vilniaus arkivyskupijos jaunimo diena „Pašaukiau vardu“

Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras ir Vilniaus akademinės sielovados centras kviečia jaunus žmones susitikti lapkričio 20 dieną Vilniaus arkivyskupijos jaunimo dienoje „Pašaukiau vardu“. Tai renginys moksleiviams (nuo 14 metų), akademinio amžiaus jaunimui ir jauniems suaugusiems, vyksiantis Pasaulinės jaunimo dienos išvakarėse (popiežiaus Pranciškaus žinia šia proga).

Jaunimo dienoje skambės pašaukimo tema, kuri ataidės (ne)racionalių, bet kartu geriausių pasirinkimų, drąsių kelionių istorijose, atviruose pokalbiuose apie nenuobodų laukimą iki pasirinkimo, praktiniuose patarimuose apie savo pašaukimo atpažinimą. Jaunimo dieną vainikuos Aušros Vartų atlaidų šv. Mišios, o paskutines jėgos bus atiduotos koncerte. Lapkričio 19 d., renginio išvakarėse, vyks šlovinimo vakaras ir evangelizacija „Šviesa naktyje“, skirta Vilniaus miestui.

„Kaip popiežius Pranciškus sako: gyvenimą perkeičia asmeniniai, o ne anoniminiai susitikimai! Šis renginys yra puiki proga vėl susitikti vieni kitus ir atsinaujinti šiame pandemijos kontekste, o svarbiausia, naikinti anonimiškumą iš mūsų santykio su Dievu, kad kiekviename žingnyje keliautume vedami Jo balso“ – į renginį kviečia Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro vadovė Kristina Trinkūnaitė.

„Jaunimo dienoje visapusiškai aptarsime ir bandysime suprasti, kas yra misija. Kiekvienas galės užduoti sau klausimą, kokia yra mano asmeninė misija? Svečiai iš Lietuvos ir užsienio dalinsis apie savo kelionėmis savirealizacijos link bei tai, kur  Dievas prabyla tada, jei Jo klausomės? Verta pailsėti nuo paskaitų ir dalyvauti!“ – renginio idėja dalijasi Vilniaus akademinės sielovados centro vadovas Matas Macevičius.

Registracija į jaunimo dieną: https://bit.ly/3piYdt5

Renginio naujienas sekite: https://bit.ly/3pC8ocG


PROGRAMA

/ penktadienis /

20.00 maldos vakaras ir evangelizacija @ šv. Teresės bažnyčios kripta

/ šeštadienis /

13.00 pietūs bendruomenėse, vienuolijose (daugiau informacijos po bendrosios registracijos į jaunimo dieną)
15.30 registracija @ Aušros vartai
16.00 katechezė „Pašaukiau vardu“
16.45 susitikimai, pokalbiai, istorijos
– Pokalbis „Kad neatsibostų laukti“
– „Asmeninė kelionė Dievo link: liudijimas apie Argentiną“
– Mokymas „Kaip atpažinti, kad Dievas man kalba?“
– Teatro improvizacijos
17.45 vakarienė
18.30 šlovinimas giesme
19.00 šv. Mišios
20.30 koncertas

Dalyviams nuo 16 metų reikalingas Galimybių pasas


Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro ir Vilniaus akademinės sielovados centro informacija