Tarptautinė konferencija „Į ateitį su Jonu Pauliumi II“ anglų, lenkų italų kalbomis

2021 sausio 11
Konferencija apie Joną Paulių II
Konferencija apie Joną Paulių II

Sausio 15–17 dienomis internete vyks Krokuvos arkivyskupo globojama tarptautinė konferencija „Į ateitį su Jonu Pauliumi II“, skirta paminėti šimtąsias Karolio Vojtylos gimimo metines. Dalyviai kviečiami registruotis ir internetu klausyti tris dienas vyksiančių paskaitų, liudijimų, susitikimų. Konferencija vyks anglų, italų, lenkų kalbomis.

Virtualus renginys yra skirtas visiems – nuo trokštančių aukšto akademinio lygio iki paprastų Jono Pauliaus II asmenybės mylėtojų. Organizatoriai tiki, kad kuo daugiau žmonių dalyvaus, tuo geriau sklis Jono Pauliaus II žinia. Tai bus proga pagarbinti Viešpatį ir statyti tiltus Bažnyčioje dabartiniu metu. Būtent dėl to renginio registracija atvira visiems, norintiems dalyvauti, be dalyvio mokesčio.

Konferencijose kalbės vienas iš renginio globėjų Krokuvos arkivyskupas metropolitas Marek Jedraszewski, Vengrijos primas kardinolas Peter Erdo, Lisabonos patriarchas kardinolas Manuel Clemente, Maskvos arkivyskupas Paolo Pezzi, taip pat Lietuvos žmonėms žinomas prof. George Weigel iš JAV ir daugelis kitų šv. Jono Pauliaus II minties tyrėjų iš įvairių pasaulio šalių.

Dalyviai trijų dienų konferencijose kviečiami kasdien skirti tris valandas. Susitikimas internete bus tarptautinis, su kalbėtojais iš skirtingų žemynų. Kiekviena sesija bus sudaryta iš keturių kalbų. Pirma diena skiriama antropologijai, antra – šeimai ir visuomenei, trečia diena – Bažnyčios gyvenimui ir tikėjimui.

Visa informacija apie renginį  ir nuoroda į registraciją skelbiama čia:

https://conference.diecezja.pl/ anglų kalba

https://konferencja.diecezja.pl/ lenkų kalba

 

Parengta pagal konferencijos organizatorių informaciją

Kategorijos: Lietuvoje, Pasaulyje

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt