Šeštadienį Vilniuje studentai mokysis efektyviai komunikuoti

Šį šeštadienį Vilniuje studentai laukiami renginyje „Restart. Apie komunikaciją“, kuriame išmoks efektyviau komunikuoti. Taip vadinama atsinaujinimo diena vyks Vilniuje, Aušros Vartų g. 12, „Domus Maria“ salėje.

Studentams skirtoje atsinaujinimo dienoje diskutuos, savo patirtimi ir žiniomis dalinsis komunikacijos ekspertai ir apžvalgininkai, o rūpimus klausimus galės užduoti kiekvienas dalyvis.

Žurnalistas ir Lietuvos žurnalistų sąjungos vadovas Dainius Radzevičius skaitys pranešimą „Kodėl melas saldesnis už tiesą arba profesionalios komunikacijos ypatumai XXI amžiuje“, o po jo – neseniai Komunikacijos studijas Romoje baigęs kun. Gintaras Blužas kalbės tema „Bažnyčios komunikacija: reklama ar žinios perdavimas?“

Po kavos pertraukos žymūs Lietuvos žurnalistai ir apžvalgininkai kartu su susirinkusiais diskutuos tema „Bažnyčia ir visuomenė: ar gebame susikalbėti?“ Pokalbį moderuos Toma Bružaitė, „Kataliko balso“ vadovė bei bernardinai.lt bendradarbė.

Po diskusijos dalyviai galės pasirinkti teminius susitikimus, kuriuose praktiškai mokysis, kaip efektyviai ir suprantamai komunikuoti savo aplinkoje. Dr. Justė Milušauskienė ves seminarą „Konkrečiai ir paprastai: efektyvios komunikacijos treniruotė“, Toma Bružaitė dalinsis patirtimi seminare „ Kaip kalbėti, kad netrukdytume išgirsti?“, o Martynas Jokšas dalinsis savo, kaip jauno žmogaus, įžvalga tema „Evangelizacija yra okvardu“.

Renginys baigsis šv. Mišiomis šv. Teresės bažnyčioje. Registracija vyksta čia: https://bit.ly/2mmUPiN.