Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Piligriminis žygis Eišiškės-Aušros vartai (registracija)

2021-07-12 - 2021-07-15

Liepos 12-15 dienomis vyks XXXI piligriminis žygis pėsčiomis Eišiškės-Aušros Vartai. Šių metų žygio šūkis susijęs su šv. Juozapo metais: „Kelkis,imk kūdikį su motina ir keliauk“ Mt 2, 20.

Piligriminio žygio organizatoriai kviečia visus norinčius prisijungti į keturias dienas, daugiau kaip 100 km truksiantį žygį: kartu švęsime šv. Mišias, klausysime konferencijų, liudijimų, šlovinsime Dievą giesmėmis, su nuostaba žvelgsime į mus supančią kūriniją, bendrausime, melsimės, prašydami Viešpaties malonių kiekvienam dalyviui, mūsų šeimoms, bendruomenėms ir visam pasauliui”.  Nors žygis įprastai vyksta lenkų kalba, pagrindinė informacija bei maldos, giesmės skambės taip pat ir lietuvių kalba.

Piligriminio žygio dalyvių registracija yra privaloma. Registruotis galima telefonu: +370 674 96 977 (skambinti tik vakarais) arba Facebook paskyroje Pielgrzymka Miłosierdzia Ejszyszki – Ostra Brama.

Kaip ir kiekvienais metais, piligriminiame žygyje dalyvaujantys nepilnamečiai su savimi privalo turėti tėvų ar globėjų leidimą dalyvauti žygyje (leidimas parašytas laisva forma arba forma, kurią galite rasti internetiniame puslapyje.

Daugiau informacijos: https://ejszyszki-ostrabrama.github.io/index_lt.html 

Details

Start:
2021-07-12
End:
2021-07-15