Norintiems gilinti žinias apie krikščionybę – kursai Mažojoje akademijoje

Mažoji akademija, įsikūrusi po Lietuvių katalikų mokslo akademijos stogu, kviečia studijuoti visus, norinčius susiformuoti savarankišką, rimtai argumentuotą požiūrį į Dievą ir tikėjimą, įgyti ir tobulinti žinias apie krikščionybę ir krikščionio gyvenimą.

2022 metų rudens semestras prasideda spalio mėnesį. Šių metų rudens semestre Mažojoje akademijoje vyks 7 paskaitų ar seminarinių susitikimų ciklai ir ignaciškos dvasinės pratybos. Didžioji dalis užsiėmimų – penki kursai ir pratybos – vyks gyvai (Lietuvių katalikų mokslo akademijoje, Pilies g. 8, Vilnius). Tačiau Akademijos organizatoriai galvoja ir apie klausytojus kituose Lietuvos miestuose. Specialiai jiems paruošti du kursai gilinimuisi į Šventąjį Raštą, kuriuos bus galima klausyti nuotoliniu būdu, jungiantis per Zoom programą.


UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS, rudens semestras, 2022 m.

Vilniaus vienuolynai. Istorija ir paveldas, įvairūs dėstytojai, pirmadieniais, spalio 17 d. – gruodžio 12 d., 18.00, LKMA Auloje.

Didžiojo meilės įsakymo teologija ir aktualumas šiandien, dėstytoja ses. Dominyka Slepikaitė, antradieniais, lapkričio 8 d. – gruodžio 13 d., 18.00, LKMA Auloje.

Knygų klubas. Viltis, dėstytoja dr. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, trečią mėnesio antradienį, 18.30, LKMA Mažoji auditorija.

Dykumos patirtys ir simboliai Biblijoje ir gyvenime, dėstytoja ses. Linda Ceple, trečiadieniais, lapkričio 9 d. – gruodžio 14 d., 18.30, nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą.

Ucraina Lithuanica, įvairūs dėstytojai, ketvirtadieniais, spalio 6–27 d., 18.00, LKMA Auloje.

Šeima  dieviška ir kasdieniška,  dėstyt. dr. Benas Ulevičius, šeštadienį, spalio 15 d., 10.00–17.00, LKMA Auloje.

Šlovės drabužis. Made in Heaven, dėstytojas kun. Mozė Mitkevičius, šeštadienį, gruodžio 17 d., 10.00–17.00, nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą.

Dvasinės pratybos „Eik į savo kambarėlį“, palydi ses. Rima Malickaitė CC, ketvirtadieniais, spalio 13 d. – 2023 m. gegužė,  18.00, LKMA Mažoji auditorija.

Mažosios akademijos klausytojų rekolekcijos numatomos lapkričio 4–6 d. Besidominčius klausytojus prašome kreiptis į ses. Rimą.


Registracija į kursus privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis nurodomas prie konkretaus kurso).

Registracija į 2022 m. rudens semestro kursus vyksta iki spalio vidurio arba kol yra laisvų vietų. Registracija į kursus čia. Besiregistruojantys įsipareigoja be rimtos priežasties nepraleisti daugiau nei 10 proc. paskaitų.

Daugiau informacijos