„Menas dalintis“ – pirmoji Carito labdaros mugė Bernardinų sode

Rugsėjo 2 d. Vilniaus arkivyskupijos Carito bendruomenė jungiasi į Sostinės dienų renginius ir kviečia į Bernardinų sode vyksiančią kūrybinių pramogų ir paramos mugę „Menas dalintis“. Joje įdomių veiklų atras tiek suaugusieji, tiek vaikai.

„Menas dalintis“ – tai galimybė atsigręžti į kiekvieną žmogų, paaukoti su malonumu ir dalintis laiku bei savo širdies šiluma.

Bernardinų sode bus veiks meno terapijos užsiėmimai „emocijų ištaškymas“, vėjo malūnėlių gaminimo dirbtuvės, žaidimų erdvės dideliems ir mažiems. Vaikus aktyviai praleisti laiką kvies profesionali meninės gimnastikos čempionė Monika Chas. Nuotaiką ir šypsenas kels kūrybingi animatoriai („Uostas“, „Linksmas lagaminas“, „Personažai.lt“).

Mugėje įsigytas gėrybes Vilniaus arkivyskupijos Carito bendruomenė pavers konkrečiais meilės darbais gyvenimo išbandymus patiriantiems žmonėms:

  • įsigyti ledai pavirs karšto maisto lėkštėmis alkstantiems, ateinantiems į Caritą;
  • rankų darbo lietos žvakės virs mokyklinių priemonių rinkiniais dienos centrus lankantiems vaikams;
  • saldi ir lengva cukraus vata pavirs grupinėmis lietuvių kalbos pamokomis pabėgėliams;
  • ekologiški maišeliai padės suteikti saugią aplinką tėvų skyrybas patiriantiems vaikams.

Mugė veiks Vilniaus Bernardinų sode rugsėjo 2 d., šeštadienį, nuo 11 val. iki 16 val.

 „Menas dalintis“ – tai kvietimas būti drąsiais, džiugiais meno ir artimo meilės dalintojais. Nepraleiskime progos dalintis savo ištekliais, laiku, kūrybingumu ar kitomis gėrybėmis ir padėti tiems, kuriems šios paramos ir palaikymo labiausiai reikia.

Pagal Vilniaus arkivyskupijos Carito informaciją