Mažoji akademija kviečia į kursus apie krikščionybę, 2023 m. ruduo

Mažoji akademija, įsikūrusi po Lietuvių katalikų mokslo akademijos stogu, kviečia studijuoti visus, norinčius susiformuoti savarankišką, rimtai argumentuotą požiūrį į Dievą ir tikėjimą, įgyti ir tobulinti žinias apie krikščionybę ir krikščionio gyvenimą.

2023 rudens semestre Mažojoje akademijoje vyks septyni akademiniai paskaitų ir seminarų kursai, knygų klubas, patyriminis bibliodramos užsiėmimas bei ignaciškos pratybos „Eik į savo kambarėlį“. Dalis užsiėmimų vyks gyvai (Lietuvių katalikų mokslo akademijoje, Pilies g. 8, Vilniuje), dalis – nuotoliu, jungiantis per Zoom programėlę

Visa informacija apie kursus ir registraciją į juos.


UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS, rudens semestras, 2023 m.

GYVAI LKMA (Pilies g. 8, Vilniuje) VYKSIANTYS KURSAI:
„O jūs nūn pasiklausykite palyginimo“ (Mt 13,18). Jėzaus palyginimai apie Dangaus karalystę. 1

dėstyt. kun. Mozė Mitkevičius,  antradieniai, rugsėjo 12 d. – spalio 3 d., 18.30, LKMA Aula. Registracija į kursą privaloma. Mokestis už registraciją 20 eurų. Registracijos anketa čia.


„O jūs nūn pasiklausykite palyginimo“ (Mt 13,18). Jėzaus palyginimai apie Dangaus karalystę. 2.

dėstyt. kun. Mozė Mitkevičius,  antradieniai,  gruodžio 5–19 d., 18.30, LKMA Aula. Registracija į kursą privaloma. Mokestis už registraciją 20 eurų. Registracijos anketa čia.


Patyriminis bibliodramos užsiėmimas „Kelkis ir eik!“

dėstyt. Inga Motuzaitė, šeštadienis, lapkričio 18 d., 10–17 val., LKMA Aula. Mokestis už registraciją 50 eurų. Registracijos anketa čia.


Knygų klubas. Kitas pasaulis

dėstyt. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, antrą mėnesio antradienį, 18.30. LKMA Mažoji auditorija. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.


NUOTOLINIAI, prisijungiant per ZOOM:
Šv. Raštas. Pasaulyje svarbiausios vestuvės

dėstyt. ses. Linda Ceple, trečiadieniais, lapkričio 8–29 d., 18.30, 4 nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoom. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.


Šv. Raštas. Kai akmenys šaukia 

dėstyt. ses. Linda Ceple, trečiadieniais, gruodžio 6–20 d., 18.30, 3  nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoom. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.


Vienuolių dvasingumas

įvairūs dėstytojai, pirmadieniais,  lapkričio 6 d. – gruodžio 11 d., 18.30, nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoom. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.


Krikščionybės mistikės

dėstyt. Ligita Ryliškytė, Paulina Vanagaitė, Rita Bagdonaitė, Jurga Katkuvienė, Gintė Kazlauskienė, Jūratė Micevičiūtė, ketvirtadieniais, lapkričio 9 d. – gruodžio 14 d., 18.30, nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoom. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.


Kristologijos įvadas

dėstyt. dr. Benas Ulevičius, šeštadienis, gruodžio 2 d., 10–17 val. (keturios nuotolinės paskaitos su pietų pertrauka). Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.


Registracija į kursus privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis nurodomas prie konkretaus kurso).

Registracija į 2023 m. rudens semestro kursus vyksta iki rugsėjo mėnesio pabaigos arba kol yra laisvų vietų. Registracija į kursus čia. Besiregistruojantys įsipareigoja be rimtos priežasties nepraleisti daugiau nei 10 proc. paskaitų.