Kviečiame tapti Dievo Gailestingumo atvaizdo dalimi

Popiežiaus vizito Lietuvoje organizatoriai kviečia žmones siųsti nuotrauką ir tapti Dievo Gailestingumo atvaizdo dalimi. Dievo Gailestingumo paveikslas, sudarytas iš daugybės žmonių veidų, bus parodytas rugsėjo 22 d. 15 val. Vilniaus Katedros aikštėje ekranuose, jaunimui laukiant atvykstančio popiežiaus Pranciškaus.

Oficialioje vizito svetainėje kiekvienas gali įkelti savo portretinę nuotrauką, kuri bus panaudota Gailestingumo paveikslui sukurti. Portretinių nuotraukų internetu laukiama iki rugsėjo 19 d. Jaunimo susitikimo organizatoriai tvirtina, kad šis simbolinis iš daugelio portretų sudarytas atvaizdas kvies kelio ieškantį jaunimą atpažinti savyje Dievo paveikslą.

Pirmasis originalus Dievo Gailestingumo paveikslas buvo nutapytas Vilniuje pagal šv. Faustinos Kovalskos regėjimus. Pati sesuo Faustina stebėjo, kaip dailininkas Eugenijus Kazimirovskis tapė paveikslą, kuris dabar žinomas visame pasaulyje.

Originalus Dievo Gailestingumo paveikslas iš Dievo Gailestingumo šventovės Vilniuje, Dominikonų gatvėje, rugsėjo 22 dieną bus atneštas į Katedros aikštę, kur vyks jaunimo ir popiežiaus Pranciškaus susitikimas.

Paskutinį kartą paveikslas buvo „palikęs“ šventovę per Ypatingąjį Gailestingumo jubiliejų švenčiant Gailestingumo kongresą Vilniuje. Tuomet tūkstančiai žmonių dalyvavo eitynėse Gedimino prospekte, liudydami miestui ir pasauliui pasitikėjimo Dievu žinią.

Popiežiaus Pranciškus Lietuvoje lankysis rugsėjo 22–23 dienomis. Vilniuje, Katedros aikštėje Jaunimo susitikime, kurio pradžia numatoma rugsėjo 22 d. 14 val., kviečiami dalyvauti ne tik atsiėmusieji kvietimus. Visi norintys pamatyti popiežių Pranciškų kviečiami į Katedros aikštės prieigas, o taip pat ir į papamobilio kelią nuo Aušros Vartų iki Katedros aikštės.

Nuotrauką galite įkelti čia.