Hospiso bendruomenė Vilniuje vėl sodins „Vilties laukus“

Spalio 17 dieną 15 val. jau devintąjį kartą kampanijos „Vilties laukai“ metu Vilniaus Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomenė sodins geltonuosius narcizus – vilties ir vienybės su sergančiaisiais simbolį. Netoli Katedros narcizai bus sodinami simboline forma „700“, taip minint artėjantį Vilniaus miesto gimtadienį. Renginys vyks Šventaragio g. priešais viešbutį Grand Hotel Kempinski Vilnius.

Pavasarį, pražydus gėlėms, prie jų bus pritvirtinta informacinė lentelė apie hospiso pagalbą. „Vilties laukų“ dėka daug žmonių sužino apie hospiso idėją, įskaitant šeimas, galinčios gauti pagalbą savo artimiesiems.

„Mūsų miestas Vilnius visada buvo daugiakultūris, įvairiatautis, vienijo skirtingų tikėjimų žmones ir buvo atviras kiekvienam. Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas jau dešimt metų padeda sergantiems ir yra jautrus kito žmogaus poreikiams.“ – skelbia hospiso bednruomenė.

2023-aisiais Vilnius švęs savo 700 metų jubiliejų. 1323 m Lietuvos dydisis kunigaikštis Gediminas Europos miestams išsiuntė laišką, kuriame pirmąjį kartą buvo paminėtas miesto vardas – „in civitate nostra Vilna“ (liet. Mūsų mieste Vilniuje).

www.hospisas.lt