„Gyvasis vanduo“ nuo šiol – ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“

„Gyvojo vandens“ programos komanda praneša apie pokyčius. Kviečiame skaityti jų laišką bendrakeleiviams:

Brangūs bendrakeleiviai,

pradedame naują sezoną ir norime pasidžiaugti bei pasidalyti žinia, kad buvusi „Gyvojo vandens“ sielovados tarnystė Vilniuje pakeitė pavadinimą – nuo šiol esame ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“. Šią vasarą ją užregistravome kaip asociaciją.

„Gyvojo vandens“ programa prasidėjo Viešpačiui bendrai veiklai sujungus katalikų ir evangelinių bažnyčių tikinčiuosius, tad mes ir toliau puoselėsime vieną iš mūsų pagrindinių vertybių – bendravimą ir tarnystę kartu su įvairių denominacijų atstovais.

Pakeitėme savo vardą, tačiau mūsų veikla ir komanda nesikeičia. Kaip ir anksčiau, vesime programą „Pradžioje“, nebetęsime „Gyvojo vandens“ programos – ją pakeis kita sielovados programa „Mokinystės kelionė“. Šiemet šią naują programą žadame išbandyti ir įsigilinti mes patys, tad tarnauti kitiems planuojame nuo 2018 m.

Naujosios programos autorius yra Tonis Dolfo Smith – sielovados tarnystės Kanadoje, kur tarnauja jau 27-erius metus, direktorius. Tonis taip pat yra vienas iš „Journey Global“ (pasaulinės „Kelionės“) vadovų. Žemiau pateiktoje nuorodoje apie jį galite rasti šiek tiek daugiau informacijos: http://www.journeycanada.org/news/.

Mūsų tarnystė priklauso „Journey Global“ tinklui, turime atskaitomybę „Journey Europe“ vadovams. Šiek tiek daugiau informacijos rasite čia: http://www.journeyeurope.org/.

Tęsdami savo veiklą šį sezoną pakviesime į mūsų bendruomenės organizuojamus seminarus. Vienas iš jų vyks jau spalio 23 d. Apie seminarų laiką ir temą informuosime atskiru pranešimu.

Esame labai dėkingi už palaikymą, maldas ir už tai, kad Jums rekomendavus žmonės sužino apie mūsų tarnystę ir gali gauti pagalbą. Mums be galo svarbus Jūsų palaikymas, tad tikimės bendradarbiauti ir toliau.

Dėkojame už skirtą laiką ir linkime Viešpaties malonės besidarbuojant Jo vynuogyne.

Ekumeninės sielovados bendruomenės „Kelionė“ komanda

El. p. kelione.bendruomene@gmail.com

Tel. +370 622 14573