Nesuskambėjęs pragaras. Pokalbis apie kun. Mozės Mitkevičiaus psalmių mąstymų knygą (internetu)

2021 balandžio 28 19:00 - 2021 balandžio 28 21:00

Balandžio 28 d. 19 val. Mažosios akademijos feisbuko paskyroje – pašnekesys apie kun. Mozės Mitkevičiaus knygą „Nesuskambėjęs pragaras“. Pokalbyje dalyvauja knygos autorius ir dr. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė.

„Nesuskambėjęs pragaras“ – tai drąsinanti, guodžianti, kylančių klausimų nevengianti ir įsigalėjusius mitus išsklaidanti knyga apie Dievo meilę žmogui ir žmogaus pasitikėjimą Dievu.

„Kūdikis negimsta kalbėdamas, kalbos jis mokosi jau gimęs ir iš lėto. Melsdamasis Dievui psalmėmis – Jo paties tariamais žodžiais – žmogus mokosi dieviškosios kalbos, kuria pamažu ima kalbėti it gimtąja“ (kun. Mozė Mitkevičius)

„Kai į tekstą žiūri kaip į šventą, jį skaitai kaip labai svarbų ir labai atsakingai. Tai šita knyga yra geras to pavyzdys. Mielai ją siūlyčiau skaityti visai nereligingiems žmonėms, kad pamatytų, ką reiškia įsigilinti į kontekstą ir intertekstą, perprasti svetimos kultūros manieras ir dėsningumus, kiek papildomų žinių reikia, kai tekstas tikrai sudėtingas“ (dr. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė)

Norintieji prisijungti per Zoom platformą gali registruotis el. paštu akademija@lkma.lt
Renginys nemokamas

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt