„Carito“ Advento paramos akcija „Gerumas mus vienija“

Jau tradicija tapusi „Carito“ adventinė paramos akcija „Gerumas mus vienija“ ir šiais metais kviečia visus dalintis gerumu – surinkti lėšų ir pagelbėti labiausiai stokojantiems ir vargstantiems asmenims.

„Gerumas mus vienija“ akcijos simbolis – žvakelė. Tai solidarumo, vienybės ir vilties ženklas, rankų darbo kūrinys. Jos su dėkingumu ir viltimi gaminamos Vilniaus arkivyskupijos Carito žvakių dirbtuvėse. 

Kiekvienas, įsigyjantis šią žvakę, parodo, kad mato šalia esančius, ir pats yra šviesulys, suteikiantis taip reikalingą palaikymą silpnesniems.

Kaip šiemet įgyvendinama paramos akcija:

  • Bažnyčiose, parapijos raštinėse ir „Carito“ centruose galima auka prisidėti prie pagalbos vargstantiems ir už tai gauti dovanų Caritas žvakelę.
  • Geros valios žmonės turės galimybę paaukoti ir nuotoliniu būdu bei uždegti virtualią Caritas žvakelę žemėlapyje pagal savo gyvenamąją vietą. Aukotojai galės pasirinkti, kokiai „Carito“ globojamai žmonių grupei skirti auką. Taip visoje Lietuvoje įsižiebs vis daugiau pagalbos ir paramos šviesos, kuri vėliau taps konkrečia pagalba „Carito“ globojamiems žmonėms.  

Taip pat „Caritas“ kviečia šv. Kalėdų laukti su Advento kalendoriumi „Jei neturėčiau meilės, aš būčiau niekas“ (1 Kor 13, 4-7), kuris kiekvieną dieną siūlo atlikti paprastas užduotis, mokančias mylėti savo artimą. Daugiau informacijos ir patį kalendorių rasite čia.

Advento metu kiekvieną savaitę „Lietuvos Caritas“ viešins vaizdo pasakojimų ir nuotraukų ciklą, kuriame skirtingi žmonės dalinsis savo mintimis, ką jiems reiškia šeima, adventas, artėjančios Kalėdos, mintis, jog visi esame viena šeima.

Parengta pagal Lietuvos Carito informaciją