„Betanija“ kviečia grupeles susitikimų tarnystei

VA Caritas socialinis centras „Betanija“ kviečia prisijungti Vilniaus parapijų, katalikiškų judėjimų ir organizacijų grupeles vakarinių susitikimų tarnystei.

Jau metai, kai kiekvieną darbo dienos vakarą į „Betanijos“ dienos centrą atskuba nedidelė grupelė susitikti su lankytojais. Svarbiausias tikslas yra susitikti, patirti bendrystę. Lankytojų gyvenime daug atskirties, atmetimo ir vienišumo. Popiežius Pranciškus kviečia Bažnyčią išeiti į pakraščius, o šie susitikimai suteikia progą tokiai patirčiai. Besilankančių grupių liudijimus galite atrasti čia: http://www.vilnius.caritas.lt/images/stories/pdf/vacaritasdienorastisnr25web.pdf.

Bendruomenės grupė kviečiama įsipareigoti vieniems metams (iki 2016 liepos), vienam kartui per mėnesį. Susitikimo laikas nuo 17.30 iki 19.00 val. Vakarą galima leisti pagal bendruomenės sumanymą, svarbus lankytojų poreikis yra kartu pavalgyti – tuo pasirūpina „Betanijos“ darbuotojai.

Ši tarnystė padės Gailestingumo Jubiliejų išgyventi veiklia meile!

Kviečiame susisiekti ir susitikti! Atsakingas asmuo: Justas Maleckas tel. 8 689 59 783, el.paštas betanija@vilnius.caritas.lt.