Vilniaus Katedros varpinės gimtadienis

2017 gegužės 15 0:00 - 2017 gegužės 20 0:00

2017 m. gegužės 15–20 d. Katedros varpinė vėl mini savo gimtadienį! Jau treti metai Bažnytinio paveldo muziejus kviečia užlipti iki pat bokšto viršaus susipažinti su jo istorija, pasigrožėti panoramomis ir pasiklausyti varpų. Gimtadienio proga BPM dovanoja Jums visą pluoštą nemokamų kvietimų apsilankyti varpinėje!

Po šiuo FB įrašu (būtinai www.facebook.com/baznytiniopaveldo.muziejus paskyroje) spauskite „dalintis“, komentare pažymėkite žmogų, su kuriuo norėtumėte pakilti virš Vilniaus stogų, o Bažnytinio paveldo muziejus visą gimtadienio savaitę, gegužės 15–20 d., kiekvieną dieną burtų keliu išrinks po 10 laimingųjų!

Vilniaus Katedros varpinėje įrengta interaktyvi ekspozicija, skirta pristatyti bokšto istoriją per įvairiais laikais čia dirbusių ar besilankiusių žmonių pasakojimus. Skirtinguose pastato aukštuose įrengti garso įrašų punktai, kuriuose skamba pasakojimai lietuvių ir anglų kalbomis, o virtualios realybės programa supažindina lankytojus su varpinės erdve. Kviečiame atrasti daugybę bokšto istorijų!

DAUGIAU informacijos

Žymės: Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt