Taizé Gailestingumo vakaras Joanitų vienuolyne Vilniuje

2018 vasario 13 19:30 - 2018 vasario 13 21:30

2018 m. vasario 13 d., antradienį, Šv. Jono bendruomenė vėl kviečia į Taizé Gailestingumo vakarą Vilniaus Išganytojo bažnyčioje, Antakalnio g. 27. Pradžia – po 18.30 val. šv. Mišių.

Organizatoriai kviečia:

Pasimatysime jau ketvirtąjį kartą ir tai įvyks labai greitai – vasario 13 d., Užgavėnių vakarą. Turime džiugią žinią: pasimatymas įvyks ne tik su mylinčia ir laukiančia šv. Jono šeima, o ir su dar labiau mylinčiu ir dar labiau laukiančiu mūsų Viešpačiu. Sutikti Gailestingąją Jėzaus Širdį – tai pagrindinis organizuojamo vakaro tikslas. Skambės nuostabios Taizé giesmės, kurias ves choras „Adoramus“, vyks Švč. Sakramento adoracija, bus galimybė prieiti išpažinties ir paprašyti brolių ir sesių užtarimo. Mokymą ves vyskupas Darius Trijonis.
Renginys skirtas visiems Vilniaus miesto gyventojams ir, žinoma, visiems atkakliausiems kitų miestų gyventojams, kurie ryžtųsi atvažiuoti! Laukiame Jūsų!

Daugiau: https://www.facebook.com/taizegailestingumovakarai/

Kviečiame prisijungti prie choro! Choro repeticijos vyks vasario 6 d. 19 val. ir vasario 13 d. 17 val. Joanitų vienuolyno Jono Pauliaus II-ojo salėje (Antakalnio g. 27). Kreiptis į Nikodemą Lukšę tel. 8 648 41 615.

Žymės: Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt